کارگاه تولید انواع فیلتر هوا

کارگاه های معتبری در اقصی نقاط کشور در زمینه تولید انواع گوناگون فیلتر هوا فعالیت می‌کنند و با تولید انواع فیلتر اتومبیل های مختلف با کیفیت بسیار عالی و قیمتی مناسب توانسته اند نظر مشتریان مختلفی که به دنبال تهیه این محصولات هستند را به سمت محصولات خود جلب نموده و به کسب و کار خود رونق بالایی ببخشند. با این وجود تولید فیلتر هوا در کشور هنوز هم جای پیشرفت بسیار زیادی دارد و با توجه به حجم اتومبیل هایی که دز داخل کشور فعالیت می‌کنند نیاز این اتومبیل ها بیشتر از مقدار تولیدات فیلتر هوای داخل کشور است و می‌توان هنوز هم در این زمینه قدم های بلندتری را برداشت و تولیدات فیلتر هوا را توسعه بخشید تا هم مانع از واردات این محصولات از خارج کشور و خروج ارز از کشور شد و هم به اشتغال زایی کشور کمک شایانی کرد. 

کارگاه تولید انواع فیلتر هوا

فرآیند تولید فیلتر هوا

فرآیند تولید فیلتر هوا فیلتر هوا وسیله ای بسیار کاربردی در تمام خودرو ها اعم از خودرو های سبک و سنگین است. علاوه بر این فیلتر هوا در امور دیگری نیز کاربردهای فراوانی دارد و لذا با توجه به ماهیت و کاربردی که دارد فرآیند تولید فیلتر هوا گوناگون است.

عموما فیلتر های هوا از رزین تولید می‌شوند و لذا قبل از هرکاری باید این رزین ها را آماده سازی نمود. علاوه بر رزین کاغذ صافی یا فیلتر یکی از مهمترین بخش های فیلتر هوا می‌باشد و لذا باید آن را متناسب با خودرو مورد نظر برش داد و آماده سازی های نهایی را بر روی آن انجام داد. و سپس با استفاده از دیگر موارد استفاده شده در تولید این محصولات فرآیند تولید تکمیل می‌شود.

از طریق اشخاص متخصص و مجرب در این زمینه می‌توانید اطلاعات تخصصی تری در مورد فرآیند تولید فیلتر هوا خودرو بدست بیاورید. 

فیلتر هوا خودرو چیست و چه نقشی دارد؟

یکی از سوالات مهمی که شاید در مورد فیلتر هوای خودرو وجود دارد این است که فیلتر هوای خودرو چیست و چه نقش و کاربردی در اتومبیل ها دارد؟

در اتومبیل ها فیلتر هوا باعث می‌شود که هوایی که وارد موتور شده و با سوخت مخلوط می‌شود و موجب احتراق می‌گردد؛ هوایی تمیز و فاقد هرگونه گرد و غبار و آلودگی باشد. 

کاغذ صافی بخش بسیار مهم و اساسی در فیلتر هوا به شمار می‌آید و باعث حذف آلودگی ها از هوای وارد شده به موتور می‌باشد. در اثر مرور زمان این کاغذ صافی به دلیل چسبیدن گرد و غبار و آلودگی کم کم اثر خود را از دست می‌دهد و لذا باید آن را تعویض نمود تا اتومبیل دچار مشکل نشود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید