کارخانه تولید روغن ترمز آلتیما

روغن ترمز یکی از بخش های مهم در نگهداری خودرو است. بدون روغن ترمز خودرو شما قادر نیست که در زمانی که پدال ترمز را فشار می دهید، متوقف شود بنابراین تحت دما و فشار بالا کار می کند. 

روغن ترمز دارای انواع مختلفی است. روغن ترمز هر اتومبیل باید هر یک تا دو سال تعویض شود بنابراین انتخاب بهترین روغن ترمز برای بهتر کارکردن اتومبیل شما ضروری است. 

برای اطلاع از کارخانه تولید روغن ترمز آلتیما در ادامه با ما همراه باشید. 

کارخانه تولید روغن ترمز آلتیما

مشخصات فنی روغن ترمز آلتیما

مشخصات فنی روغن ترمز آلتیما همان طور که می دانید توجه و نگهداری از روغن ترمز نقش بسزایی در ایمنی خودرو دارد. 

آلتیما از مارک های معتبر داخلی محسوب می شود. از مشخصات فنی روغن ترمز آلتیما این است که در کلیه خودروهای سبک و سنگین قابل استفاده است. نقطه جوش بسیار بالایی دارد و عملکرد آن در طیف دمایی گسترده تغییر نمی کند بنابراین در دمای بالا قابلیت خود را از دست نمی دهد. 

از مزایای این محصول می توان به سه مورد اشاره کرد: 

  1. در برابر ایجاد رسوبات و لجن پایدار است 
  2. کیفیت ساخت بالایی دارد 
  3. در برابر رطوبت و دمای بالا مقاوم است 

مشخصات روغن آلتیما: 

  1. مناسب برای خودرو های مدل بالا بر اساس استاندارد دات ۴ (DOT4) 
  2. دارای حجم ۲۵۰ میلی لیتر 
  3. به رنگ آبی 
  4. نقطه جوش تعادلی آن: حداقل ۲۵۰ درجه سانتی گراد 
  5. نقطه جوش مرطوب: حداقل ۱۵۰ درجه سانتی گراد 
  6. در دمای بالا قابلیت اولیه خود را از دست نمی دهد 
  7. دارای سرعت تبخیر پایین 

فروش روغن ترمز آلتیما حجم ۲۵۰ میلی لیتری

فروش روغن ترمز آلتیما حجم 250 میلی لیتری روغن ترمز آلتیما یک روغن ترمز با کیفیت و مرغوب محسوب می شود که قیمت مناسبی دارد. فروش روغن ترمز آلتیما در حجم ۲۵۰ میلی لیتری را در سراسر کشور وجود دارد. این محصول را می توان به صورت عمده نیز خریداری کرد که خرید عمده برای مشتریان مقرون به صرفه تر است. 

برای نگهداری روغن ترمز در مدت زمان طولانی باید به این نکته توجه داشته باشید که این محصول را در یک مکانی دور از نور، گرد و غبار و رطوبت نگهداری نمایید. 

روغن ترمز آلتیما دارای انواع مختلفی است و در دو نوع آبی و زرد تولید می شود. آبی دارای نقطه جوش تعادلی ۱۵۰ تا ۲۵۰ و زرد دارای نقطه جوش تعادلی ۱۴۰ تا ۲۲۰ است. این محصول نیز مخصوص خودرو های سبک و سنگین است. 

مشتریان محترم می توانند محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین و غیرحضوری سفارش دهند. خرید اینترنتی و آنلاین برای مشتریان راحت تر و در وقت آن ها صرفه جویی می شود به طوری که دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف کنند و به نمایندگی ها و فروشگاه ها مراجعه کنند در حالی که می توانند با یک کلیک ساده در منزل و یا در محل کار محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید