پخش کننده روغن ترمز جنسیس کوپه

ترمز گرفتن از مهم ترین عمل های ماشین است و به منظور آن که این عمل به درستی صورت گیرد نیاز است از روغن های ترمز مخصوص استفاده کرد. روغن های ترمز از ترکیبات مختلفی تشکیل شده اند. سیستم ترمز در هر مدل اتومبیلی متفاوت می باشد، به همین دلیل استفاده از روغن ترمز مخصوص مهم است. در این مقاله می خواهیم به طور ویژه در مورد روغن ترمز جنسیس صحبت کنیم.پخش کننده روغن ترمز جنسیس کوپه

خصوصیات روغن ترمز جنسیس

خصوصیات روغن ترمز جنسیس زمانی که با ماشین شخصی خود در حال طی کردن مسیری هستیم، اگر با مانعی روبه رو شویم سریعترین اقدامی که می کنیم گذاشتن پای خود روی ترمز و ترمز گرفتن برای متوقف کردن خودرو است. حال بیایید تصور کنیم که اگر هنگامی که ترمز گرفتیم این عمل با تاخیر انجام گیرد و یا اصلا انجام نگیرد، چه حادثه ای رخ خواهد داد؟

آمارها نشان می دهد که بسیاری از تصادفات و حوادث به دلیل بی توجهی به سلامت سیستم ترمز رخ می دهند. سیستم ترمز جزو مهمترین قطعاتی است که اگر به درستی عمل نکند، خسارت های جانی و مالی جبران ناپذیری به جا خواهد گذاشت. سلامت سیستم ترمز با مصرف روغن ترمزی با کیفیت تضمین می شود.

برای آن که از این اتفاقات پیشگیری کنیم نیاز است از روغن ترمزهای درجه یک و مخصوص برای عملکرد بهتر این سیستم استفاده کنیم. روغن ترمز جنسیس یکی از روغن ترمزهای تخصصی است که به صورت استاندارد تولید شده است.

بهتر است برای آشنایی بیشتر با این محصول خصوصیات روغن جنسیس را با هم مرور کنیم:

  • به اندازه غلیظ است.
  • از گرانروی متعادلی برخوردار است.
  • نقطه جوش مناسبی دارد
  • مقاوم در برابر سرما و گرما
  • همانند یک لایه محافظ به روی قطعات عمل می کند.
  • ماندگاری و رطوبت پذیری بسیار بالا

دارا بودن ویژگی های بالا در یک روغن ترمز کمک می کند قطعات سیستم ترمز با کمترین اصطکاک عمل خود را انجام دهند. به همین دلیل، علاوه بر این که سیستم ترمز خوب کار می کند، اصطکاک کم، عمر قطعات را بالا می برد، اما به شرط آن که روغن ترمز دارای خاصیت محافظت کنندگی باشد.

ترکیبات بعضی از روغن ترمزها به گونه ای است که قطعات را از تغییرات آب و هوایی اطراف مصون می دارند، به ویژه برای مناطقی که آب و هوای مرطوبی دارند انتخاب روغن ترمزی که قطعات سیستم ترمز را از زنگ زدگی و خوردگی محافظت کند بسیار مهم است.

واردات روغن ترمز جنسیس به کشور

واردات روغن ترمز جنسیس به کشور به دلیل آن که هنوز موفق به تولید داخلی این روغن ترمز تخصصی نشده ایم واردات روغن ترمز جنسیس به بازار داخلی یکی از اقدامات مهم است.

بخش زیادی از واردات این محصول از کشور سازنده آن یعنی آلمان است، اما به منظور تسهیل در این فرایند، واردات از نمایندگی های موجود در کشورهای نزدیک تر هم صورت می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید