پخش روغن ترمز زرد سمن شیمی

روغن ترمز چیست؟

این روغن همانند سایر روغن های مورد استفاده در خودرو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که با اصطلاح سیال هیدرولیک نیز شناخته می شود.

کارایی روغن ترمز در خودرو این است که اجزای مرتبط به سیستم ترمز را به حرکت در می آورد.

در ادامه با روغن ترمز زرد سمن شیمی آشنا خواهیم شد.

پخش روغن ترمز زرد سمن شیمی

مشخصات روغن ترمز زرد

مشخصات روغن ترمز زرد روغن ترمز ها غالبا با دو رنگ زرد و آبی موجود می باشند که هرکدام رنگ نماد مختص خود را دارا می باشد.

روغن ترمز زرد  با نماد DOT3شناخته می شود و روغن ترمز آبی با نماد DOT4 شناخته می شود که باید اشاره کرد به این موضوع که هیچ کدام یک از این روغن ترمز ها یعنی زرد و آبی بر یکدیگر برتری ای ندارند و تنها تفاوت این دو در نقطه جوش آنها می باشد.

روغن ترمز زرد یا همان DOT3 برای خودروهایی استفاده می شود در آن از ترمز به دفعات زیاد و مکرر استفاده نمی شود.

روغن ترمز زرد نسبت به روغن ترمز آبی از نقطه جوش پایین تری برخوردار می باشد که همان گونه که بیان کردیم تنها تفاوت این دو روغن در این مورد می باشد.

از آنجایی که روغن ترمز زرد نقطه جوش پایینی دارد چه بسا نیاز به آب دارد  و در ترمز های شدید احتمال دارد که مایع ترمز جوش بیاورد.

روغن ترمز زرد دارای دو نقطه جوش می باشد، یکی نقطه جوش مرطوب و دیگری خشک که این موضوع باعث می شود که هم در آب و هم در هوای مرطوب عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

با توجه به تمام توضیحات داده شده درباره روغن ترمز ها و از جمله روغن ترمز زرد می خواهیم در ادامه از فروش روغن ترمز زرد سمن شیمی بگوییم که از تولیدات داخلی خوبمان می باشد.

فروش روغن ترمز زرد سمن شیمی

فروش روغن ترمز زرد سمن شیمی ما در نمایندگی خود با عرضه و فروش انواع روغن ترمز ها از جمله فروش روغن ترمز زرد سمن شیمی که برندی خوب در تولید این روغن می باشد در خدمت تمامی مشتریان عزیز هستیم.

شما دوستان می توانید از طریق شماره های نمایندگی از موجودی و قیمت محصولات با خبر شده و سپس اقدام به سفارش محصول از طریق سایت ما نمایید، و یا با مراجعه حضوری به نمایندگی ما خریدی مطمئن داشته باشید.

ما این قول را به شما می دهیم که محصولات این نمایندگی از جمله روغن ترمز سمن شیمی کاملا اصل بوده و از ضمانت اصالت کالا بهره می برد و همچنین لازم به ذکر است که بدانید قیمت های این نمایندگی مناسب ترین  و ارزان ترین در بازار می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید