وارد کننده روغن ترمز خارجی

روغن ترمز یکی از روغن های پرمصرف می باشد که مصرف این روغن برای رانندگان خودرو و موتورها مختلف ضروری است. روغن ترمز خارجی در برند های مختلف از کشورهای همسایه وارد بازار خودروسازان می شود. عرضه روغن ترمز در بازار یک امر مهم و لازم در ترمز خودروها است که باعث می شود سیستم ترمز ماشین به خوبی عمل کند و عمر موتور خودرو نیز بیشتر شود. باید حداقل هر سال یک بار روغن ترمز ماشین را تعویض نمایید.

وارد کننده روغن ترمز خارجی

عملکرد روغن ترمز در خودرو

عملکرد روغن ترمز در خودرو

عملکرد روغن ترمز در ماشین بستگی به کیفیت روغن استفاده شده دارد. امروزه روغن های خارجی بیشتر مورد استفاده رانندگان قرار می گیرند زیرا دارای کیفیت بالایی هستند. تعویض روغن ترمز، یکی از مسائل مهمی است که هر راننده اتومبیلی باید به آن توجه کند و در صورت نداشتن روغن ماشین ممکن است دچار مشکلات فراوان شود. زمان تعویض روغن ترمز معمولا هر سال یک یا هر ۲ سال یک بار برای سالم نگه داشتن ترمز ماشین بهتر است. انواع این محصولات به صورت وارداتی وارد کشور می شود. هر چند روغن ترمز های ایرانی هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند. روغن ترمز طبق استاندارد با گروه DOT شماره گذاری می شوند. برای مثال روغن ترمز DOT3 اورجینال برای خودرو سانتافه به کار می رود. یا دی ۱ ، دی ۲ هر چقدر این شماره ها بیشتر شود نقطه جوش بالا می رود و رطوبت در موتور نیز بیشتر می شود. این محصولات در گروه مختلف از نظر نقطه جوش، هوای مرطوب و خشک متفاوت هستند. 

یک روغن ترمز استاندارد و با کیفیت چه ویژگی های دارد؟

  • در صورت کاهش دما منجمد نمی شود و باید سیال باقی بماند.
  • وقتی دما افزایش می یابد تبخیر شود یا جوش بیاید و مقاومت داشته باشد.
  • از خورده و خوردگی شدن بخش های مختلف ترمز جلوگیری کند.

لذا باید توجه نمایید، در استفاده از روغن اگر رنگ روغن ترمز قبلی شما آبی باشد باید در تعویض بعدی هم رنگ روغن آبی اضافه کنید و اگر نارنجی باشد باید روغن ترمز نارنجی به آن اضافه شو.  زیرا مواد تولید شده در آنها خیلی باهم متفاوت است.

نمایندگی پخش روغن ترمز خارجی

نمایندگی پخش روغن ترمز خارجی

 پخش روغن خارجی در برندها و مارک های گوناگون به بازار تهران و استان های دیگر ارائه می شود و نمایندگی های فروش هر استان آماده ارائه خدمات این محصولات با کیفیت و درجه یک به مصرف کنندگان نیز می باشند می توانید به صورت مستقیم بدون واسطه این محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایید و همچنین از طریق فروشگاه های مجازی معتبر با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه نمایید. قیمت خرید روغن خارجی در ایران، نسبت به روغن های ایرانی گران می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید