واردات هیدرولیک جک به بازار کشور

برای بلند کردن خودرو ها یا دستگاه ها نیاز به یک وسیله داریم که به راحتی این کار را انجام دهد. این وسیله هیدرولیک جک نام دارد. روغن را با بالاترین فشار وارد استوانه ای کوچک می کند. روغنی که وارد می شود، به پیستون استوانه بزرگ فشار وارد کرده و باعث می شود دستگاه یا خودروی ما بلند شود.

جرثقیل ها و . . . مکانیزم کارشان به همین گونه است که در عین سادگی، کارهای مفیدی انجام می دهند آن هم با بازدهی بالا.

این وسیله بسیار کاربردی است در دنیای ماشینی امروز که تمامی کار ها را به جای انسان ها ماشین ها انجام می دهند. تمامی خودروهای سنگین و سبک مجهز به این وسیله هستند و بسیاری از کارفرما ها به خاطر کاربرد مفید این ماشین ها، از آن استفاده می کنند.

واردات هیدرولیک جک به بازار کشور

هیدرولیک جک چه کاربرد هایی دارد؟

هیدرولیک جک چه کاربرد هایی دارد؟ جک های هیدرولیکی در صنایع مختلف کاربرد های مفید و زیادی دارند. در صنایعی مانند: بلند کردن ماشین آلات سنگین، برج سازی و . . . از این وسیله با کاربرد بالا استفاده می شود. 

بسیاری از کارخانجات، تولید جک هیدرولیکی را بر عهده دارند. آن هم با طول و قطر های مختلف که برای کاربرد های متفاوت استفاده می شوند. 

این وسیله تنوع بسیار زیادی دارد و به دلیل کاربرد های متفاوتی که دارد چندین مدل، با کیفیت های مختلف تولید می شوند. از انواع جک هیدرولیک می توان به این موارد اشاره کرد: جک هیدرولیک یک طرفه، دو طرفه، جک هیدرولیک دو سر شفت، تلسکوپی و . . .

هرکدام از این جک ها در صنایع خاص و مربوط به خود کاربری دارند. کاربرد هیدرولیک خودرو، در انواع خودرو می باشد که ماشین را بالا نگه می دارد.

نمایندگی فروش هیدرولیک جک در ایران

نمایندگی فروش هیدرولیک جک در ایران هیدرولیک جک نیز مانند محصولات دیگر، برند های متفاوتی دارد که بعضی از آن ها معروف تر هستند. معروفیت برند هم به دلیل کیفیت بالای محصول است. این محصول دارای نمایندگی هایی در سراسر کشور است. بعضی هم نمایندگی انحصاری این محصول هستند و فقط این محصول را به فروش می رسانند. فروش هیدرولیک خودرو هم مانند تمامی محصولات دیگر در بازار داخل به فروش می رسند. که بعضی از برند های این محصول وارداتی هستند و از کشور های دیگر با برند و کیفیت مختلف وارد کشور می شوند. بعضی تولید کننده های خارجی این محصول هم در داخل ایران نمایندگی مختص به خود را دارند که فروش و واردات این وسیله را آسان تر می کند. نمایندگی ها در سراسر ایران محصولات و قیمت هایشان یکسان است و تفاوتی با هم ندارند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید