هزینه خرید ضدیخ یک لیتری لیکومولی

برای این که در روز ها و شب های زمستانی به راحتی بتوانید ماشین خود را ساعت ها خاموش نگهدارید، بدون فکر کردن به این که رادیات ماشین دچار یخ زدگی شود، باید از ضد یخی استفاده کنید که دارای کیفیت بالایی باشد و این اطمینان را به شما بدهد تا در هر زمانی که می خواهید ماشین را خاموش کرده و نگران یخ زدگی نباشید. ضدیخ یک لیتری لیکومولی، این اطمینان را به شما می دهد تا اصلا نگران یخ زدگی رادیات ماشین خود در روز های سرد نباشید.

هزینه خرید ضدیخ یک لیتری لیکومولی

موارد استفاده از ضدیخ یک لیتری لیکومولی

موارد استفاده از ضدیخ یک لیتری لیکومولی برای آشنایی از موارد استفاده از ضدیخ او باید با ترکیبات ضد یخ و خود آن آشنا شویم.

ضدیخ چیست؟

ضد یخ مایعی است سیال، که از ترکیب مونو اتلین گلایکول و برخی مواد افزودنی ساخته شده تا از خوردگی در موتور و رادیات پیشگیری کند و بعد از آن از یخ زدگی و جوش آوردن موتور در طول سال جلوگیری کند. از انواع ضد یخ ها می توان به :

  1. ضدیخ های معدنی : این مدل ضدیخ در بین ضد یخ ها، یکی از پر کاربرد ترین است که معمولا به صورت عمده در فروشگاه ها برای خرید وجود دارد. طول عمر این ضدیخ ها یک سال است.
  2. ضدیخ های آلی : ضدیخ های آلی طول عمر بیشتری نسبت به ضدیخ های معدنی دارند. طول عمر آن ها ۳ سال است.

موارد استفاده از ضدیخ :

در مواقعی که می خواهیم، نقطه انجماد آب موجود در خودروی خود را پایین بیاوریم از ضدیخ ها استفاده می کنیم. همچنین به طور برعکس، زمانی که بخواهیم آب موجود در خودرو از نقطه جوش بالایی برخوردار باشد و در دمای بالا رسوب نکند از ضدیخ استفاده می شود. از ضدیخ هایی باید استفاده کنیم که بر روی رنگ بدنه خودرو اثر نامطلوب نداشته باشد. زمانی که بخواهیم خودروی خود از لحاظ شیمیایی و کارکرد پایداری کافی داشته باشد از ضدیخ هایی با کیفیت بالا مانند ضدیخ یک لیتری لیکومولی استفاده شود.

فروش فوری ضدیخ یک لیتری

فروش فوری ضدیخ یک لیتری فروش ضدیخ یک لیتری، می تواند به صورت عمده و یا تک باشد. همچنین فروش به صورت آنلاین توسط فروشگاه های اینترنتی نیز انجام می تواند انجام شود. هر کدام از روش های فروش می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد اما تفاوت قیمت ها خیلی زیاد نیست زیرا این واسطه ها هستند که بر روی قیمت ها تاثیر می گذارند. 

بهترین روش برای خریداری کردن یک ضدیخ یک لیتری خوب می تواند مراجعه به مرکز فروش آن ها و یا فروشگاه های اینترنتی باشد زیرا در این نوع از فروش واسطه ها یا حذف و یا به حداقل رسیده اند که باعث می شود قیمت ها به صرفه تر باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید