نمایندگی پخش ضدیخ سمن شیمی

ضدیخ سمن شیمی از طریق فروش اینترنتی و با بهترین قیمت به مشتریان عرضه می شود. این نوع ضد یخ مدل روغنی بوده و بهترین مکمل برای آب رادیاتور محسوب می شود. معمولا در بسته بندی هایی با حجم یک لیتر عرضه می شود و خریداران می توانند باکیفیت ترین نوع این ضد یخ را به روش آنلاین سفارش دهند. از این ضد یخ در تمامی فصول و برای همه خودروها می توان استفاده کرد. قیمت مناسب این محصول آن را به یکی از پرفروش ترین ضد یخ ها در بازار خودرو تبدیل کرده است.

نمایندگی پخش ضدیخ سمن شیمی

وجود آب در ضدیخ چه مضراتی دارد؟

وجود آب در ضدیخ چه مضراتی دارد؟

یک ضدیخ مناسب دارای ترکیبی متناسب با آب رادیاتور است. ترکیب آب بیشتر ممکن است به قطعات خودرو صدمه زده و حتی میزان خوردگی یا زنگ زدگی قطعات را افزایش دهد و ضدیخ نتواند عملکرد درستی داشته باشد. بهتر است قبل از استفاده به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه و توصیه خودروساز را برای درصد ترکیبی آب و ضدیخ بخوانید.

ضدیخ سیالی است پرکاربرد به خصوص در فصل زمستان است که جلوی یخ زدگی آب رادیاتور را در خودرو می گیرد اما این سیال علاوه بر این خاصیت مهم، خواص مهم دیگری نیز دارد. در واقع می توان گفت نقشی چند وجهی را در خودرو ایفا می کند. ضد یخ ها انواع مختلفی دارند و برای آنکه بدانید کدام نوع آن برای خودروی شما مناسب است، باید بدانید قطعات خودروی شما از چه نوعی است. به طور معمول ضد یخ های با پایه معدنی برای خودروهایی که قطعات برنجی یا مسی دارند و ضد یخ های با پایه آلی برای قطعات آلومینیومی مناسبند.

ضدیخ را باید سالی یک بار یا نهایت دو سال یکبار تعویض نمود. بهترین ترکیب برای کارکرد خودرو همان ترکیب ۵۰ درصد ضدیخ و ۵۰ درصد آب است با این حال بهتر است به برچسب توضیحات درج شده بر روی قوطی ضد یخ توجه کافی داشته باشید.

قیمت فروش ضدیخ سمن شیمی

قیمت فروش ضدیخ سمن شیمی

قیمت فروش ضدیخ سمن شیمی کد ۰۰۳ را می توانید از نمایندگی ضدیخ سمن شیمی بپرسید. قیمت فروش به صورت روزانه تعیین می شود و عواملی از جمله نوسانات ارزی بر قیمت نهایی محصول اثرگذار است. اگر عرضه به صورت مستقیم صورت بگیرد، قیمت فروش ضد یخ نیز کاهش می یابد.

قیمت این محصول البته در ماه های اخیر متغیر بوده است که نوسانات بازار ارز را مهمترین دلیل آن می توان عنوان کرد. با این حال شما می توانید برای یک خرید باکیفیت و مطمئن این محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید. به دلیل عرضه بدون واسطه در این شیوه، قیمت تمام شده برای مشتری مقرون به صرفه تر از روش های دیگر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید