نمایندگی فیلتر کابین اپتیما ۲۰۱۲

فیلتر کابین اپتیما مانند فیلتر هوا تمام خودروها وظیفه پاک سازی هوای ورودی به کابین خودرو را دارد. این فیلتر در پشت قسمت داشبورد خودرو قرار دارد و هنگامی که شیشه های خودرو بسته است، هوا را تصفیه می کند. نمایندگی فیلتر کابین اپتیما بهترین نوع فیلتر را به شما ارائه می دهد.

نمایندگی فیلتر کابین اپتیما 2012

ویژگی های فیلتر کابین اپتیما ۲۰۱۲

ویژگی های فیلتر کابین اپتیما 2012 وظیفه فیلتر هوای خودرو مانند فیلتر موجود در منازل تصفیه هوای ورودی به کابین خودرو،  از بین بردن بو های نامطبوع، ذرات گرد و غبار و آلاینده های موجود  در هوا است.در هر خودرو به جز فیلتر هوای ‌کابین فیلتر هوای درونی احتراق سوخت که به طور خلاصه فیلتر هوا نیز نامیده می شود، وجود دارد. وظیفه این فیلتر ممانعت از ورود ذرات و آلودگی ها به داخل موتور است.‌ اگر این فیلتر پر شود یا گرفتگی داشته باشد، موتور خودرو کثیف شده و عملکرد آن دچار اختلال می شود.انواع فیلتر کابین متفاوتی برای خودرو وجود دارد و هر خودرو فیلتر مخصوص به خود را دارد. جنس همه فیلتر ها از کاغذ چین خورده و پلیسه دار است. جنس این کاغذ تاثیر مهمی بر روی تصفیه هوا و زمان خرابی و تعویض فیلتر دارد. اگر بر کارخانه ای نظارت نباشد، ممکن است آن ها به خاطر سود بیشتر خود از کاغذهای مصنوعی و پارچه های مصنوعی برای تولید فیلتر استفاده کنند که کارایی خوبی برای جذب آلودگی ها نداشته باشند و زود خراب شوند. جنس فیلتر های خوب از کاغذهای میکرونی هستند که فیلتراسیون خوبی دارند. این کاغذها به خوبی هوا را تصفیه می کنند. پس اگر جنس کاغذ مورد استفاده برای تولید فیلتر کابین خوب نباشد علاوه بر عدم جذب آلاینده ها خودش نیز زود خراب می شود و صاحب خودرو مجبور به تعویض دوباره است.فیلتر کابین خودرو باید همانند فیلتر خودرو در زمانی مشخص تعویض شود. در شهرهایی که آلودگی هوا بیشتر است و خودرو در ترافیک می ماند، تعویض فیلتر هوای کابین ضروری است تا مسافران همیشه هوایی تازه و خوش بود استنشاق کنند.

خرید انواع فیلتر کابین اپتیما ارزان

خرید انواع فیلتر کابین اپتیما ارزان هنگام خرید فیلتر کابین اپتیما به این موضوع توجه کنید که گاهی قیمت پایین فیلتر به معنی بد بودن جنس آن است. اما برای خرید فیلتر کابین ارزان و با قیمت مناسب می توانید از مشاوران و کارشناسان فروش این سایت مشورت کنید. از آن ها درباره جنس و مدت عملکرد فیلتر بپرسید. فیلتر کابین مورد نظر خود را سفارش داده و آن را در اسرع وقت درب منزل دریافت کنید. با این روش خرید در وقت و هزینه های خود نیز صرفه جویی کرده اید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید