نمایندگی فیلتر هوای فله ای در جه یک در ایران

فیلتر هاواهای فاه ای با کیفیت درجه یک از طریق نمایندگی های پخش و فروش برای انواع خودرو ها قابل تهیه می باشد.

نمایندگی فیلتر هوای فله ای

به طور کلی نمایندگی یک شرکت یا شخص می باشد.که هدف آن پخش محصولات شرکت ها و یا مراکز تولید و ارائه خدمات مرتبط با کالا،نه استفاده از کالا و یا کسب سود می باشد.
به این ترتیب نمایندگی فروش محصولات انواع خودرو ها صرفا با هدف پخش کالای تقاضایی بازار بوجود آمده تا بتوانند کالاهای خود را چه به صورت عمده و چه خرده در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار دهند.اگر این نمایندگی ها در دسته ی نمایندگی های آنلاین فروش یا همان فروشگاه های اینترنتی باشند می توانند مشتری را از مزیت های بیشتر برخوردار سازند.
شرکت های تولیدی انواع ابزارهای مصرفی و قطعات خودرو در واقع با داشتن فناوری ها و تخصص فراوان در تولید انواع محصولات از جمله فیلتر هوای فله ای درجه یک،توانسته محصولات خوبی را به بازار ارائه دهد.
کیفیت بالا و درجه یک این محصولات سب شده مورد توجه بسیاری از افراد و مصرف کنندگان قرارگیرد.

تصمیم برای خرید فیلتر هوای فله

فیلتر هواهای فله معمولا برای انواع خودرو ها تولید و قابل استفاده می باشند اما نکته ای که نکته حائز اهمیت این است که این فیلترهای هوا را در مکان هایی بدون تجهیزات و ابزار و وسایل و همچنین در زیر زمین ها به صورت غیر استاندار تولید می کنند.
برخی از تعویض کاران روغن با افکار سودجویانه اقدام به فروش این فیلتر به مراجعین می کنند زیرا قیمت خرید این محصولات به دلیل غیر استاندارد بودن پایین می باشد و حاشیه سود فراوانی برای آنها خواهد داشت.
علاوه بر آن به صورت فله فروش فیلترهایی که مهر استاندارد را دریافت نکردند و همچنین فیلترهایی که دارای عیب و یا ضایعات می باشند نیز صورت می گیرد.

معایب استفاده از فیلتر هوای فله

فیلتر هوای فله برخلاف داشتن قیمتی ارزان دارای معایبی می باشد که می تواند موجب ایجاد آسیب به خودروها و موتور آن شوند که در ادامه برخی از معایب استفاده از این فیلترهای هوا را باهم بررسی خواهیم کرد تا از آسیب های احتمالی به خودروها جلوگیری شود:

  • به دلیل وجود منافذ زیاد بر روی فیلتر بسیاری از آلودگی ها و درات معلق در هوا به موتور و دیگر قطعات خودرو می رسد.
  • در صورتی که عمل فیلترینگ به خوبی انجام نشود خرابی سوزن های انژکتور را موجب خواهد شد.
  • جرم گرفتن پیستون ها از دیگر موارد آسیب های وارده در اثر استفاده از فیلترهای هوا
  • این فیلترهای فله به دلیل داشتن درجه کیفی پایین می توانند به مرور زمان خرابی موتور را باعث شوند.