نمایندگی فروش هیدرولیک موبیس Sp6 در کشور

روغن هیدرولیک موبیس sp6 برای گیربکس ماشین استفاده می شود.این روغن بیشتر برای ماشین های با دنده اتوماتیک و پیشرفته استفاده می شوند. روغن هیدرولیک موبیس sp های مختلفی دارد مثلا موبیس sp3 و sp4بیشترین کاربرد را در هیوندای ها دارد.برای ماشین های غیر هیدرولیکی sp4و برای هیدرولیکی CHF 202در نظر گرفته شده است. پس روغن هیدرولیک بسته به نوع ماشین متفاوت است.
وظایف یک روغن هیدرولیک تمیز کردن تجهیزات ماشین و هم چنین خنک کردن آن ها،انتقال قدرت ماشین است. روغن های هیدرولیک بسته به نوع و میزان کارکردشان یک سری تغییرات فیزیکی و شیمیایی روی آنها اتفاق می افتد و باید عوض شوند.
حالا به چند نکته که مربوط به زمان تعویض روغن است اشاره می کنیم،اولین نشانه غلیظ و تیره شدن رنگ روغن است،بعدی ویسکوزیته شدن آن است،وجود یک سری ذرات در روغن،بوی بد و یا بوی روغن سوخته، این ها نشانه هایی است که به ما می گویند زمان تعویض روغن فرا رسیده است.اگر روغن را به موقع عوض نکنیم موجب سایش و خوردگی قطعات می شود.نمایندگی فروش هیدرولیک موبیس Sp6 در کشور

مهمترین دسته بندی های هیدرولیک در بازار

مهمترین دسته بندی های هیدرولیک در بازار روغن هیدرولیکی که برای ماشین هیوندای جنسیس سدان مدل ۲۰۰۸ تا۲۰۱۲ استفاده می شود موبیس SP4 به رنگ سبز است.تعویض روغن در ماشین های هیدرولیکی هر ۵۰۰۰۰کیلومتر می باشد.برای ماشین هیوندای آزرا گرنجور نیز همین روغن استفاده می شود.مهم ترین خصوصیات روغن هیدرولیک:۱)مقاوم بودن روغن در مقابل اکسید شدن،۲)جلوگیری از ساییده شدن قطعات،۳)باید حرارت را انتقال بدهد.۴)حرکت دیفرانسیل را آسان تر می کند،۵)باید با کاسه نمدهای وسیله سازگار باشد.۶)کف نکردن.۷)برای اینکه دنده ها به راحتی کار کنند باید روغن کاری شوند.
روغن هایی که برای اتومبیل های با دنده اتوماتیک به کار می روند ATF و یا روغن گیربکس نام دارند.برای ماشین هایی که دنده دستی دارند از روغن واسکازین و یا MTF استفاده می شود. فوش هیدرولیک موبیس در همه جای ایران به صورت عمده و جزیی انجام می شود.در هنگام خرید روغن موبیس باید حتما دقت داشت که اورجینال باشد در غیر اینصورت به ماشین و قطعاتش ضرر می رساند و عمر قطعات ماشین را کوتاه می کند.

واردات هیدرولیک موبیس Sp6 به صورت عمده

واردات هیدرولیک موبیس Sp6 به صورت عمده واردات هیدرولیک موبیس در همه جا صورت می گیرد.شرکتهای گوناگونی امروزه در کار تولید و صادر کردن این محصول به سایر نقاط کشور هستند.روغن هیدرولیک HH اولین روغن هیدرولیک تولید شده است.روغن های هیدرولیکی توتال و شل و لیکومولی جزو روغن های وارداتی هستند که هر کدام توسط یک شرکت خاص در ایران پخش می شوند. مثلأ روغن توتال در ایران توسط شرکت نوروز قشم که نمایندگی رسمی این برند هست وارد می شود.روغن لیکومولی نیز تحت حمایت شرکت نشت بن وارد می شود. روغن شل هم توسط شرکت آی بکبه بازار ایران وارد شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید