نمایندگی فروش فیلتر هوا اسپرت در تهران

فیلتر هوا یکی از مایحتاج و تجهیزات ضروری ماشین می باشد.این فیلتر به دلیل خاصیت جذب بالا،ذرات موجود در فضا را جذب کرده و مانع ورود گرد و غبار و ذرات آلوده به داخل پروسه ی احتراق ماشین می شود. در حالت نرمال و طبیعی موتور برای احتراق هر واحد حجم سوخت،به هزار واحد حجم هوا احتیاج دارد.در نتیجه هوا نقش مهمی در فرایند احتراق و حرکت خودرو دارد.در نتیجه باید به آن اهمیت داده و از فیلتر جهت تصفیه آن استفاده کنیم.در این مقاله قصد داریم تا شما را در این زمینه راهنمایی کرده؛ و با نمایندگی فروش فیلتر هوا اسپرت آشنا کنیم.با ما همرا باشید.

نمایندگی فروش فیلتر هوا اسپرت در تهران

اجزاء تشکیل دهنده فیلتر هوا اسپرت

اجزاء تشکیل دهنده فیلتر هوا اسپرت

انتخاب مواد شیمیایی و اجزا فیلتر هوا بسیار مهم است.هرچند شاید در ظاهر غیرقابل باور باشد اما باید بدانید که ساخت فیلتر هوای ماشین از مواد زیادی استفاده می شود.اجزاء فیلتر هوا اسپرت به شرح زیر می باشد:پلی یورتان،توری فلزی ارتجاعی،چسب حرارتی،کاغذ فیلتر هوا،فوم پلی یورتان. میزان ترکیب مواد شیمیایی ذکر شده بسیار مهم است و از فورمول های خاصی پیروی می کند.به گونه ای که اگر رعایت نشود و درست با هم ترکیب نشوند خاصیت جذب در فیلتر بوجود نیامده و درست کار نخواهد کرد.همچنین عمر زیادی نخواهد داشت.هر چه ترکیب مواد با دقت بیشتری انجام شود؛فیلتر بهتر کار می کند.همچنین عمر بیشتری نیز خواهد داشت.فیلتر هوا بعد از مدتی پر از گرد و غبار و آلودگی می شود. جهت جلوگیری از بروز مشکل باید آن را عوض کرد.توصیه می شود برای تعویض فیلتر هوای خودرو حتما به متخصص مکانیک مراجعه کنید.همچنین تاریخ نصب را یادداشت کنید تا زمان تقریبی تعویض آن را مد نظر داشته باشید .

نمایندگی رسمی فروش فیلتر هوا اسپرت بسته بندی شده

نمایندگی رسمی فروش فیلتر هوا اسپرت بسته بندی شده

خوشبختانه در حال حاضر شرکت های زیادی در سطح کشور دارای نمایندگی فروش فیلتر هوا می باشند. این شرکت ها انواع و اقسام فیلتر هوا از جمله سنگین و نیمه سنگین،پژو،پیکان و….. را تولید کرده پ در اختیار فروشندگان لوازم یدکی قرار می دهند‌.همانطور که در بالا گفته شد مواد شیمیایی استفاده شده و درصد ترکیب آن ها در کیفیت و عمر آن بسیار تاثیر گذار است.همین امر باعث شده تا نمایندگی های فوق متفاوت عمل کرده و برخی از آن ها سرشناس تر و معروف تر گردند.توصیه می شود در صورتی که قصد خرید تعداد زیادی فیلتر هوا دارید به اطلاعات خود بسنده نکرده و حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.کارشناسان ما همه روزه آماده ی مشاوره و راهنمایی شما در خرید این محصول می باشند. امیدوارم که مقاله فوق برای شما مفید بوده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید