نمایندگی فروش صافی بنزین پرفلکس اصلی فرانسه

صافی بنزین پرفلکس: صافی بنزین که به آن فیلتر بنزین نیز گفته می شود، تولید شرکت پرفلکس، و جنس آن فلز دوسر صاف است.صافی بنزین یکی از لوازم یدکی خودرو محسوب می شود و سوخت سالم و تمیز را به موتور خودرو می رساند و آلودگی ها و املاح بنزین را جذب می کند.

صافی بنزین بعد از پمپ سوخت خودرو قرار دارد، زیرا بتواند بنزین ورودی به سمت موتور را که با فشار از سمت پمپ بنزین می آید را تصفیه کند.

نمایندگی فروش صافی بنزین پرفلکس اصلی فرانسه

دلایل مرغوبیت صافی بنزین پرفلکس

دلایل مرغوبیت صافی بنزین پرفلکس صافی بنزین پرفکس از کاغذ باکیفیت و بدنه پلیمری ساخته شده است. این کاغذها به خوبی کثیفی ها را جذب می کنند و در بدترین شرایط آب و هوایی اجزاء آن متلاشی و کاغذ درون با سوخت ترکیب نمی شود. ضد آب و رطوبت است.

یکی دیگر از دلایل مرغوبیت صافی بنزین، حذف هرگونه ناخالصی های بنزین و هم چنین محافظت از سیستم تامین موتور خودرو است که نتیجه آن بهبود عملکرد موتور و عمر مفید آن خواهد بود.

ذره های بزرگتر از ۸ میکرون نمی توانند از آن عبور کنند. برند پرفلکس، این فیلتر را به گونه ای طراحی کرده که بدون ابزار و حداکثر اطمینان می توان آن را جایگزین کرد.

صافی بنزین بسته به نوع خودرو، از نظر شکل دارای انواع متفاوتی است ولی کارایی و عملکرد یکسانی دارند. داخل صافی بنزین پره هایی وجود دارد که بنزین را تمیز می کنند.

صافی بنزین از فلزی مقاوم در برابر فشار ساخته شده است و ناخالصی ها را از خود عبور نمی دهد و به همین علت از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

صافی بنزین پرفلکس با انواع خودروهای خارجی و داخلی سازگار است و با حذف مواد اضافه به داخل بدنه خودرو، سبب کارآمدی بهتر آن می شود. این صافی مانع عبور رسوبات می شود و به همین علت درصد خالصی بنزین بسیار بالاست.

هنگامی که خودرو دیر روشن می شود و یا پمپ سوخت صداهای اضافه می کند باید صافی بنزین تعویض گردد.

مرکز خرید صافی بنزین پرفلکس اورجینال

مرکز خرید صافی بنزین پرفلکس اورجینال صافی بنزین باید دارای کیفیت و عملکرد بالایی باشد تا به خودرو آسیبی وارد نشود. نمایندگی های صافی بنزین پرفلکس، این محصول را به صورت عمده و باقیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهند و به کشورهای دیگر صادر می کنند.

خرید صافی بنزین پرفلکس از سایت های معتبر، به دلیل اینکه واسطه ای در میان نیست قیمت آن بسیار مناسب است. داخل سایت، انواع صافی بنزین وجود دارد که مشتریان بنا به نوع خودرو خود می توانند انتخاب کنند.

فروشگاه ها و مراکز زیادی نیز وجود دارند که صافی بنزین اورجینال را به فروش می رسانند و در اختیار خریداران قرار می دهند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید