نمایندگی فروش روغن ترمز فله ایی

خودرو ی شما از بخش های متعددی ساخته شده است که مانند هر مجموعه ی دیگری برای رسیدن به یک هدف مشترک کار می کنند اما نکته اینجاست که بعضی از این بخش ها از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و اگر به آنها بی توجهی بشود می توانند خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. سیستم ترمز از همان بخش هایی است که خیلی باید مورد توجه قرار بگیرد و روغن مورد استفاده رد این سیستم مرتب تعویض گردد.

برای اینکه هزینه های جاری خود را پایین بیاورید و اگر که مکانیک هستید و روغن ترمز زیادی مصرف می کنید می تواند از روغن ترمز فله ایی استفاده کنید که با انتخاب نوع مناسب و با کیفیت آن ایمنی سیستم ترمز خودرو را تامین کنید.

نمایندگی فروش روغن ترمز فله ایی

بررسی کیفیت انواع روغن ترمز

بررسی کیفیت انواع روغن ترمز روغن ترمز که بعضاً به عنوان روغن هیدرولیک نیز شناخته می شود  برای جابجایی قطعات سیستم ترمز شما بسیار مهم است. این روغن تحت فشار بسیار بالایی کار می کند و با فرض عدم آلودگی، اجزای داخلی را فاسد نمی کند. بدون آن، شما به هیچ وجه نمی توانید ترمز کنید.

موارد زیادی بر کیفیت روغن ترمز تاثیر می گذارند که از جمله ی آنها می توان به عدم خاصیت خوردگی، تحمل دمایی بالا، پایداری و لزجت مناسب اشاره کرد.

مایع ترمز را نمی توان فشرده کرد. هنگامی که پدال ترمز خود را فشار می دهید، پیستونی در داخل کالسکه ترمز فشرده می شود، که روغن ترمز را به حرکت وادار می کند. فشار روغن ترمز، روتورهای ترمز را به سمت پایین روی لنت های ترمز فشار می دهد، که به نوبه خود باعث ایجاد تماس با چرخ ها می شود و باعث می شود وسیله نقلیه شما کند شود و سپس متوقف شود.

قیمت خرید روغن ترمز فله ایی

قیمت خرید روغن ترمز فله ایی شستشو و تعویض مایع ترمز مهم است تا سیستم ترمز وسیله نقلیه شما به طور مطلوب کار کند. این کار باید هر ۲۴ ماه یا هر ۲۴۰۰۰ مایل طی شده انجام شود که هر کدام زودتر باشد. می توانید این کار را خودتان انجام دهید اما اگر شما دارای سیستم شستشوی ترمز مناسب هستید. اگر نشتی از مایعات ترمز دارید، باید سیلندر روغن ترمز خود را دوباره به سطح مشخص شده پر کنید. 

مواردی که برای کیفیت روغن ترمز گفته شد بر روی قیمت تمام شده ی آن تاثیر زیادی دارد چرا که تمامی این ویژگی های گفته شده راحت به دست نمی آید و هر کدام نیاز به علم و فناوری پیچیده ای دارد. برای آگاهی از قیمت خرید روغن ترمز مناسب می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید