نمایندگی ضديخ چيلر گازسوز

امروزه تزریق موادی که موجب کاهش نقطه ی انجماد آب می شوند را ضد یخ می نامند. نوع جدیدی از چیلر های تراکمی را تحت عنوان چیلر گازسوز وارد بازار نموده اند که در ایران فروش بالا و محبوبیت بسیاری به علت مصرف بسیار اندک برق و عدم نیاز به خرید تجهیزات پست برق فشار قوی در ساختمان دارند.این مرکز نمایندگی عرضه و توزیع بهترین ضديخ چيلر های گازسوز (گاز طبیعی یا گاز شهری ) می باشد که فروش محصولات خود را به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است. فروش تمامی محصولات با بهترین قیمت ها و نیز بهترین کیفیت ها انجام و تحت نظارت استاندارد سازی کشور انجام گرفته است.

نمایندگی ضديخ چيلر گازسوز

انتخاب ضدیخ مناسب جهت استفاده در چیلر

انتخاب ضدیخ مناسب جهت استفاده در چیلر چند سالی است که از سیستم های سرمایشی مانند چیلر برای خنک کاری محیط های مختلف فصول گرم سال از جمله تابستان استفاده می شوند، اما همانطور که می دانید به طور طبیعی در زمستان یا همان فصل های سرد سال این سیستم ها در جریان هوای سرد دچار یخ زدگی می شوند. راهکار های گوناگونی برای مقابله با این پدیده در نظر گرفته شده است.
استفاده از ضد یخ مناسب در اینگونه از سیستم ها یکی از گزینه های مناسب است. استفاده از ضد یخ مناسب باعث کاهش نقطه انجماد و جلوگیری از یخ زدن آب درون چیلرها می شود. ضد یخ را یک کنترل کننده قوی برای تنظیم دمای خروجی برج خنک کننده و جلوگیری از یخ زدگی سیستم های سرمایشی نظیر چیلر استفاده می کنند. ضدیخ ها با نام اتیلن گلیکول نیز شناخته می شود.
انتخاب مناسب ضديخ چيلر گازسوز امری مهم برای افزایش طول عمر سیستم های سرمایشی از جمله چیلر های گازسوز است.
هنگام استفاده از ضدیخ برای سیستم های سرمایشی توجه داشته باشید که استفاده از ضدیخ های با پایه آلی بهتر از ضدیخ های پایه معدنی است زیرا ضدیخ های پایه آلی عمر بیشتری به نسبت ضدیخ های پایه معدنی دارند.
ضدیخ های باکیفیت و مناسب مورد استفاده در چیلر ها باید عاری از هر گونه فلزات سنگین مثل باریم و ترکیبات مضر از قبیل بوراکس باشند.
همچنین استفاده از ضدیخ های حاوی مواد گلیکول بدلیل ایجاد خوردگی کمتر، سازگاری بیشتر با محیط زیست و نیز دامنه ی وسیع دمای کارکردی بسیار مناسب و با اهمیت می باشد.

صادرات ضدیخ چیلر گازسوز

صادرات ضدیخ چیلر گازسوز صادرات ضدیخ چیلر گازسوز از طریق نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور انجام می گیرد. اگر شما نیز به دنبال خرید و فروش بهترین انواع از ضدیخ های مورد استفاده چیلر گازسوز برای تامین بخش صادراتی می باشید می توانید از نمایندگی ضديخ چيلر این مرکز که به صورت آنلاین و ۲۴ ساعت آماده پاسخگویی و خدمت رسانی می باشد اقدام فرمایید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید