نمایندگی روغن کاسترول مگناتک ۵/۳۲

روغن کاسترول مگناتک ۵/۳۲ در واقع همان روغن موتور خودروها محسوب می شود. بی رقیب ترین نوع روغن در صنعت خودروهاست. که جهت جلوگیری از سایش استارت ماشینها به کار گرفته می شود. روغن کاسترول درجه یک خاصیت مگناتگ دارد. بازار عرضه این روغن ها در ایران بسیار خوب و عالی به نظر می رسند. 

نمایندگی روغن کاسترول مگناتک ۵/۳۲

مشخصات روغن کاسترول مگناتک ۵/۳۲

مشخصات روغن کاسترول مگناتک ۵/۳۲

از بارزترین خصیصه روغن کاسترول برخورداری از مگناتک است که باعث جذب پریسه های موجود در روغن  می شوند. علتش هم در خاصیت آهنربایی مگناتک می باشد. بی نظیر ترین محصول برای خودروها که از زنگ زدگی قطعات درونی خودروها جلوگیری می کند.

انواع روغن کاسترول، برای خودروهای LPG مناسب می باشد، البته در خودروهای بنزینی، سی ان جی و ون های سبک هم به وفور از آن استفاده می شود. برای نگهداری از این روغن ها سعی کنید محیطی را برگزینید که دمای هوای آن خنک یا تغییرات هوایی آن کم باشد را انتخاب کنید. 

دلیل اصلی اینکه استارت ماشین شما خیلی خوب و سریع کار می کند روغن موتور کاسترول است. که خود عامل، تمیزی موتور ماشین و افزایش طول عمر آن می شود. لاجرم به ضرورت از این روغن استفاده کنید تا کارایی موتور ماشین شما عالی به نظر برسد.

در نظر داشته باشید محافظت از موتور ماشین، مهمترین عنصر در استفاده طولانی مدت از ماشین خواهد شد، با استناد به اینکه روغن موتور کاسترول مگناتک این امکان را برای ماشین شما فراهم می کند پس در دانستن مشخصات این روغن ها کنجکاو باشید.

یکی از چالش های امروزه، مصرف سوخت بالا و گرانی سوخت است که همه را کلافه کرده است، در صورت استفاده از این روغن موتور شما را در مصرف کمتر سوخت یاری خواهد کرد. شاید این ویژگی کاسترول ها رضایت خاطر شما را فراهم کنند. 

 

فروش انواع روغن کاسترول مگناتک در تهران

فروش انواع روغن کاسترول مگناتک در تهران

قیمت های فروش روغن کاسترول را در سایت های اینترنتی و یا وب سایت های متخصص به نمایندگی های فروش ببینید، آنها با ارائه گواهی سلامت فیزیکی کالا و گارانتی اصالت انواع کاسترول های خود را در بطرهای ۴ لیتری یا کمتر و یا بیشتر در معرض فروش قرار می دهند. 

بیان ویژگی های کاسترول ها در برند و دسته بندی آنها خلاصه می شود. با آگاهی به شرکت تولید کننده، می توانید از کیفیت و پارامترهای تولید روغن مطلع شوید. همچنین نوع ساخت روغن را هم به جمع این پارامترها اضافه کنید.

در فروش مستقیم شما می توانید درخواست خود را برای آنها سفارش دهید. ولی قبل از خرید حتما به قیمت روغنها دقت کنید. چرا که پایانه های فروش ممکن است دارای قیمت های مختلفی باشند. 

یک ویژگی خوب دیگه ای که دارند گرانروی روغن هاست که حتما باید بررسی شوند چرا که پارامتر اصلی برای افزایش قیمت روغن ها به حساب می آید. سعی کنید از گرانروی پایین در تابستان و از گرانروی بالا در زمستان استفاده کنید. حتما به آنها دقت داشته باشید. تا مناسبش نصیب شما شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید