نمایندگی روغن صنعتی بهران در اصفهان

روغن صنعتی ماده ی سیال هیدرولیکی و شیمیایی است که گونه های بسیار زیادی دارد و برند های مختلفی در کشور آن را تولید می کنند که شرکت بهران از بزرگ ترین آن هاست. نمایندگی روغن صنعتی بهران در اصفهان، انواع مختلف این محصول را در حجم های مختلف با قیمت مناسب به صورت عمده و خرده در سایت های فروش آن عرضه می کند و به سراسر کشور ارسال دارد.

نمایندگی روغن صنعتی بهران در اصفهان

خصوصیاتی که روغن صنعتی بهران دارد:

خصوصیاتی که روغن صنعتی بهران دارد: شرکت بهران به نام ترین و شناخته شده ترین شرکت نفتی ایران است که انواع روغن صنعتی شامل: روغن موتور، روغن سیلندر، روغن ترمز، روغن دنده، گریس، ضد یخ، روانکار و غیره را با بالاترین کیفیت تولید می کند و تمام این محصولات دارای فرمول شیمیایی خاص خود هستند و کاربرد ویژه ای دارند. مهم ترین خصوصیات روغن صنعتی بهران شامل موارد زیر می شود:

  • برای محیط زیست آلودگی ایجاد نمی کنند، حتی سوخته ی آن ها نیز برای محیط زیست ضرری ندارد.
  • از زنگ زدگی و خوردگی قطعات مختلف جلوگیری می کنند.
  • در برابر اکسیداسیون بسیار مقاوم اند و مجاری روغن را مسدود نمی کنند.
  • حرارت را به خوبی پخش می کنند.
  • خاصیت خنک کنندگی بسیار خوبی دارند.
  • خاصیت ضد کف و روانکاری بسیار عالی دارند.
  • از اصطکاک بین قطعات جلوگیری می کنند.
  • برای انواع سیستم های هیدوریکی، ماشین های دوگانه سوز، دنده های بسته و غیره کاربرد دارند.
  • روغن صنعتی بهران طبق استاندارد جهانی و در کیفیت بالا تولید می شود و سازگاری بسیار زیادی با قطعات مکانیکی و صنعتی دارد و عمر مفید این وسیله ها را افزایش می دهد.

قیمت انواع روغن صنعتی بهران سال جدید

قیمت انواع روغن صنعتی بهران سال جدید شرکت صنعتی بهران در رقابت با سایر شرکت ها و برند های تولیدکننده روغن صنعتی همیشه پیروز است، چون کیفیت، ماندگاری و سازگاری محصولات این شرکت نفتی بر کسی پوشیده نیست و بازار فروش محصولات بهران از رونق بسیار زیادی برخوردار است.

قیمت روغن صنعتی بهران به عوامل مختلفی از جمله: نوع روغن، حجم قوطی حاوی آن، شکل عرضه روغن و عمده یا خرده فروشی آن، نوسانات بازار، قیمت ارز و عوامل دیگر بستگی دارد که در سال جدید قیمت محصولات بهران نسبت به برند های دیگر مناسب تر بوده است.

نمایندگی های فروش روغن صنعتی بهران دارای وب سایت های اینترنتی هستند و محصولات خود را همراه با قیمت و ویژگی در قالب کاتالوگ در این سایت ها ارائه می دهند، شما می توانید با مراجعه به این سایت ها انواع روغن صنعتی را به اندازه مورد نیاز سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید و با اطمینان خاطر از مرغوبیت این روغن ها، آن ها را استفاده کنید‌ و از تخفیف استثنایی نمایندگی های بهران، بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید