نمایندگی روغن بهران سوپر رانا ۵w33 ایران

استفاده از روغن موتور در تمامی ماشین ها امری بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد، روغن ها بر پایه نفت هستد و با افزودن ترکیبات دیگر به آن ها ساخته و تولید می شوند. استفاده از روغن از اصطکاک بین قطعات و سایش آن ها روی همدیگر جلوگیری کرده و عمر قطعات و موتور را بسیار افزایش می دهد. پس از مدت زمانی باید روغن را تعویض کرد. در انتخاب روغن موتور باید دقت نمود و محصولی را تهیه کرد که ضامن سلامت قطعات و موتور خودرو بوده و طول عمر آن ها را افزایش داده و باعث کارایی بهتر قطعات و موتور شود. با مراجعه به نمایندگی روغن بهران سوپر رانا ۵w33 ایران، می توان نسبت به خرید محصول با بالاترین کیفیت و قیمت های مناسب و مقرون به صرفه اقدام نمود.

نمایندگی روغن بهران سوپر رانا 5w33 ایران

خصوصیات روغن بهران سوپر رانا ۵w33

خصوصیات روغن بهران سوپر رانا 5w33 از جمله خصوصیات روغن بهران سوپر رانا ۵w33 موارد فراوانی را می توان برشمرد، از جمله وظایف روغن موتور جلوگیری از ورود انواع ذرات مختلف و مواد آلاینده به داخل موتور می باشد و از آسیب رسیدن به قطعات و موتور جلوگیری نموده و عملکرد موتور را بسیار بهتر و سریع تر می نماید.

به دلیل نزدیک بودن قطعات فولادی و آهنی در داخل موتور به همدیگر و همچنین به دلیل بسته بودن محیط و فعالیت زیادی که این قطعه ها دارند امکان سایش آن ها روی هم و خوردگی بسیار افزایش می یابد، بنابراین باید در داخل آن ها مایعی باشد که روانکاری را انجام دهد، روغن موتور دقیقا به میان قطعات می رود.

این روغن همچنین نقش شستشو دهنده را در موتورها بر عهده دارد زیرا رسوبات به وجود آمده در بین قطعات ممکن است باعث ایجاد کثیفی در قطعات و موتور شود، روغن باعث تمیز نمودن کامل قطعات و موتور می شود.

یکی از دیگر ویژگی های استفاده از روغن خنک نمودن قطعات مختلف داخلی و موتور می باشد، همچنین روغن کارکرد بهینه این قطعه ها را باعث شده و بین پیستون و سیلندر را آب گیری نموده و  باعث حفظ  عملکرد قطعات و کارایی هرچه بهتر و بیشتر آن ها در دماهای بالا می شود.

روغن از ورود اکسیژن به داخل موتور جلوگیری کرده و موتور را از گرما و سرمای زیاد حفظ نموده و به همین دلیل باعث جلوگیری از اکسیداسیون در داخل موتور می شود.

فروش عمده روغن بهران پیشتاز در ایران

فروش عمده روغن بهران پیشتاز در ایران مرغوب ترین و با کیفیت ترین روغن موتور، از ضریب اصطکاک بسیار پایینی برخوردار بوده و می تواند نسبت به روانکاری تمامی بخش های متحرک و قطعات داخلی موتور با کیفیت عالی اقدام نماید.

همچنین بهترین روغن موتور مرغوب باید در برابر سایش و خوردگی، اکسیداسیون، در برابر مقاومت بسیار بالا و بازدارندگی و همچنین زنگ زدگی عملکرد بسیار مناسبی را دارا بوده و عمر مفید طولانی داشته باشد.

فروش روغن بهران عمده پیشتاز در ایران با بالاترین کیفیت و قیمت های ارزان انجام می شود که از این طریق می توان نسبت به خرید محصول استاندارد با بهترین بسته بندی های تجاری و حجم های مشخص اقدام نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید