نمایندگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری

امروزه دستگاه ها و اتوماسیون ها مهم ترین نقش را در تولیدات و زندگی بشر ایفا می کنند. مکانیزم حرکتی و عملکرد دستگاه ها به این صورت است که اصطکاک بسیار زیادی در اجزای سازنده و قطعات آن ها وجود دارد. این اصطکاک گرمای بسیار زیادی ایجاد می کند که بدون یک روان کار مناسب به هیچ وجه این دستگاه ها سالم نمی مانند. بهترین ماده روانکار که در همه جهان به عنوان یک استاندارد شناخته می شود روغن است. روغن ها علاوه بر ماده روانکار کاربرد های بسیار زیادی دارد. از این مواد به عنوان روغن هیدرولیک، روغن موتور و … استفاده می کنند. این مواد در اعداد روان کاری متفاوت و توسط شرکت های مختلف تولید می گردد. این مواد در بسته بندی های مختلف قرار می گیرند. یکی از بهترین تولید کننده های روغن، شرکت ایرانول می باشد که محصولات خود را در بسته بندی های مختلف مثلا روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری عرضه می کند.
    

نمایندگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری

کارکرد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری

کارکرد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری همان طور که در قسمت قبل توضیح داده شد، روغن ها در کاربرد های مختلفی استفاده می شوند. روغن ایرانول در تمام خودرو های داخلی و خارجی اعم از سنگین و سبک، انواع دستگاه های صنعتی و اتوماسیون های هیدرولیکی استفاده می گردد. همچنین روغن ها مزیت های زیادی به غیر از روانکاری دارند. روغن ها کمک می کنند تا گرما در موتور کاهش یابد. گرما از اصطکاک قطعات موتور تولید می شود و گرمای بیش از حد می تواند آسیب قابل توجهی به اجزای حیاتی موتور وارد کند. با حرکت روغن در اطراف موتور، گرمای موتور به روغن خنک کننده منتقل می شود. روغن ها عمر کاری دستگاه شما را افزایش می دهند. همچنین روغن، موتور را تمیز نگه می دارد. این کار برای نگه داشتن موتور در بالاترین راندمان کاری بسیار مهم است. روغن ذرات گرد و غبار و گرد را جمع می کند و آن ها را به فیلتر روغن انتقال می دهد. این باعث می شود کثیفی های مربوط به خاک در موتور ایجاد نشود و باعث آسیب به موتور نگردند.
قطعات موتور را از خوردگی محافظت می کند. یکی از مواد افزودنی موجود در اکثر روغن ها به طور خاص در کاهش اکسیداسیون و جلوگیری از خوردگی کمک می کند. شما می توانید روغن ها را بر روی قطعاتی که می خواهید زنگ نزند بزنید و مطمئن باشید که زنگ زدگی در آن قطعات اتفاق نمی افتد. زیرا این روغن ها با ایجاد یک لایه بسیار نفوذ ناپذیر از اکسیداسیون فلزات جلو گیری می کنند. روغن ها کاربرد های خاصی نیز دارند که اشاره به همه آن ها در این مقاله نمی گنجد.

قیمت فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰

قیمت فروش روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ مجموعه ما اقدام به فروش روغن ایرانول به صورت مستقیم و بدون واسطه نموده است. شما می توانید جهت ثبت سفارش و یا مطرح کردن پرسش پیرامون قیمت روغن ایرانول با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید