نمایندگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ ۴لیتری ارزان

روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ ۴لیتری یکی از انواع روغن موتورهای ایرانول است که برای خودروهای سبک دیزلی و خودرو های بنزینی مناسب می باشد و همچنین این محصول دارای کیفیت بالایی بوده و علاوه بر آن قیمت مناسبی نیز دارد. شما می توانید برای خرید آن به نمایندگی های محصول مراجعه نمایید.

نمایندگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ ۴لیتری ارزان

مشخصات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ ۴لیتری

مشخصات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ ۴لیتری ایرانول یکی از شرکت های پرطرفدار و محبوب در زمینه تولید روغن موتور ها به حساب می آید که با تولید انواع روغن موتور ها برای انواع خودروها توانسته است که نیاز عمده بازار مشتریان را برآورده نماید و محصولات خود را به کشورهای دیگر مانند کشورهای همسایه و خلیج فارس صادر کند. این شرکت از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولیدات خود بهره می گیرد که باعث شده است کیفیت محصول بسیار بالا رود و همچنین نسبت به کیفیت آن قیمت مناسبی نیز دارد.

ماشین ها و موتور ها انواع بسیار گوناگونی دارند که با توجه به نوع موتور و نوع سوخت آن روغن موتور مختص خود را میخواهند. حتی شرایط آب و هوایی هم باعث تغییر در نوع روغن می شود. برای مثال ماشین های دیزلی روغن موتور خاص خود را می طلبد و ماشین های بنزینی و گازسوز روغنهای مخصوص خود را و همچنین مثلاً برای خودرو که مدل آن یکسان است ولی در شهرهای گرم یک نوع روغن موتور می خواهد و در شهرهای شلوغ و پرترافیک این روغن موتور می طلبد و این موضوع باعث شده است که این شرکت تولیدی بتواند تمام نیازهای مشتریان خود را برآورده نماید. 

یکی از انواع روغن ها روغن موتور ۳۰۰۰ ۴۰هزار است که برای خودروهای دیزلی و بنزینی که سوپر نباشند مناسب است و این روغن موتور ویژگی های خاص خود را دارد و برای خودروهای گازسوز مناسب نمی باشد و همچنین برای خودروهای سنگین نیز مناسب نیست و فقط برای خودروهای دیزلی سبک مناسب است.

این روغن موتورها در حجم های مختلف نیز موجودند برای مثال روغن موتورهای ۴ لیتری ۶ لیتری و …. که باعث می شود با توجه به نوع خودرو و حجم روغن نیاز خود را برآورده نماید.

شما باید در هنگام تعویض خود را به این نکته دقت کنید که حتماً تعمیر کار شما از روغن خوب و با کیفیت ی خودروی شما استفاده نماید چون اگر روغن نامناسب بی کیفیت باشد عملکرد خودروی شما را پایین می‌آورد و آلودگی زیاد ایجاد می‌کند و حتماً روی ه‌بندی‌های ایران را بخوانید که چه مدل روغن است که برای خودروی خود انتخاب کنید.

خرید بهترین روغن ایرانول ارزان قیمت

خرید بهترین روغن ایرانول ارزان قیمت خرید روغن ایرانول یکی از بهترین انتخاب ها برای خودروی شماست چون هم کیفیت بالایی دارد و هم قیمت آن مناسب است. قیمت روغن ایرانول در نمایندگی های محصول بسیار مناسب است چون بدون واسطه و مستقیم به دست شما می رسد و دست دلالان کوتاه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید