نمایندگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه ریسینگ

روغن های صنعتی مایعاتی هستند که قابلیت امتزاج پذیری با آب را ندارند. چگالی روغن های صنعتی کمتر از آب است. در حالت کلی مفهوم چربی این است که در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد که حدودا دمای اتاق است به شکل مایع باشد. روغن هم از مقدار زیاد و قابل توجهی چربی اشباع نشده تشکیل شده است. روغن هایی که در صنعت ماشین و خودرو و دستگاه ها از آنها استفاده میشوند روغن های صنعتی نام دارند. روغن صنعتی ایرانول از معتبر ترین و با کیفیت ترین روغن های صنعتی است. این شرکت از شرکت های معتبر و با سابقه نفتی جهان است. هدف از این مقاله بررسی فروش یکی از محصولات با کیفیت و کاربردی این شرکت بنام روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه است. 

نمایندگی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه ریسینگ

کاربرد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه

کاربرد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه ابتدا بهتر این است که با خصوصا و کاربرد روغن صنعتی ایرانول ۳۰۰۰ آشنا شویم. انواع روغن ایرانول برای روانکاری در صنعت استفاده میشوند . روغن ۳۰۰۰ هم در اصل بر پایه این هدف فرمولاسون و تولید شده است. این روغن موتور بنزینی بوده و کاربرد دیزلی هم دارد. پایه این روغن پارافینیک است. در پالایشگاه ها و شرکت های نفتی طی برش نفت خام، طبق نظر متخصصان و کارشناسان به برشی مناسب از نفت خام مواد افزودنی مناسب اضافه میکنند تا نفت خام به ماده با ارزشتر یعنی روغن صنعتی تبدیل شود. خصلت هایی که مواد افزودنی به نفت خام میبخشد ضد سائیدگی و ضد خوردگی است که این دو پارامترهای بسیار مهمی برای روغن های صنعتی بشمار میروند. 

روغن ایرانول را در موتورهایی که بنزینی و دیزلی سبک هستند در سطح کارایی طبق اصول انجمن نفت آمریکا  ISIRI استفاده میشوند. باید به این نکته توجه داشت که موتور نباید سوپر شارژ باشد. در این سطح از کارایی این روغن برای خودرو هایی که در شرایط کاری متوسط تا سخت عمل میکنند بخوبی با خواصی مثل ضد خوردگی، ضد زنگ و ضد ساییدگی و علاوه بر اینها پاک کنندگی عمل میکند.  

مرکز خرید انواع روغن ایرانول ریسینگ

مرکز خرید انواع روغن ایرانول ریسینگ روغن موتور ریسینگ محصول برند ایرانول از روغن هایی که پایه آنها نیمه سنتتیک است تولید شده است. مواد افزودنی مناسب به آن انواع خواص کاربردی و مهم را بسته به تمام شرایط آب و هوایی بخشیده است. برای خرید روغن ایرانول ریسینگ که در انواع مختلف و با کاربرد های متفاوت موجود هستند با مشاوران و کارشناسان بخش فروش ما از طریق پنل های ارتباطی در تماس باشید تا آنها کامل شما را راهنمایی کنند. کیفیت انواع روغن ایرانول که کارشناسان ما به شما پیشنهاد میکند کاملا تضمین شده هستند و چون خرید شما از مرکز فروش و بطور مستقیم انجام میشود با صرفه تر و با هرینه زمانی و مالی پایین تر خواهد بود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید