نماینده فروش واسکازین بهران

واسکازین بهران یکی از پر کاربرد ترین محصولات شرکت نفت بهران میباشد که اقدام به همکاری با شرکت بازرگانی زمانی به عنوان نماینده فروش واسکازین کرده است.

واسکازین بهران با سالها سابقه در زمینه تولید واسکازین با بهره مندی از پیشرفته ترین دستگاهها و تحت نظارت کارشناسان خبره از با کیفیت ترین مواد برای تولید این محصول استفاده می کند.

نماینده فروش واسکازین بهران

مشخصات فنی واسکازین بهران

مشخصات فنی واسکازین بهران

در گذشته های دور مردم برای اینکه کارایی چرخ دنده های خود را بالا ببرند از انواع روغن های حیوانی استفاده می کردند مثل روغن نهنگ روغن گاو و سایر حیوانات که اینکار هم دوام عمر کمی داشت و هم پس از مدتی کوتاه تاثیر خود را از دست میداد. اما پس از کشف نفت دانشمندان توانستند روغن موجود در نفت را استخراج کنند و به مصارف صنعتی برسانند.

کلمه واسکازین لاتین میباشد که به معنی(caer oil)یا روغن ماشین است ولی واسکازین یا روغن جعبه دنده با روغن موتور فرق دارد واسکازین موادی دارد که باعث میشود چرخ دنده ها به راحتی حرکت کنند.

قبل از خرید واسکازین بهتر است توصیه های شرکت تولید کننده واسکازین بهران را مطالعه کنید و از مشخصات فنی واسکازین مطلع شوید

کیفیت واسکازین با SAE مشخص میشود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم قبل از خرید واسکازین از پارامترهای SAE روغن مورد نیاز خود مطلع شوید. همچنین در فصل های مختلف سال بسته نوع آب و هوایی که در آن قرار دارید ممکن است این پارامتر ها متغیر باشد. پس حتما استاندارد روغن گیربوکس یا همان API را از دفترچه راهنما پیدا کنید زیرا نشان دهنده کیفیت واسکازین میباشد.

API روغن دنده با حرف GL شروع میشود و سپس اعداد ۱تا ۶ قرار میگیرد که با کیفیت ترین روغن با عدد۶ مشخص میشود.

از فواید واسکازین بهران میتوان به موارد زیر اشاره کرد

مقاومت بالا در برابر حرارت

مراقبت از زنگ زدن و خوردگی

خاصیت جدا پذیری آب از روغن

ضد سائیدگی

سازگار با آب بند ها

عاری از هر گونه افزودنی حاوی سرب

قابلیت تحمل بار عالی

محافظت در برابر میکروپتینگ

ویژگی ضد کف عالی

شرکت پخش واسکازین بهران سمند

شرکت پخش واسکازین بهران سمند واسکازین نمایندگان فروش مختلفی در تهران و سایر استانها دارد اما شرکت بازرگانی زمانی با سابقه چند ساله در زمینه فروش روغن موتور اقدام به اخذ نمایندگی از  بیشتر کارخانه های استان کرده  تا بتواند محصولی با کیفیت را با کمترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد

شرکت پخش واسکازین بهران از شرکت های معتبر در زمینه پخش و فروش روغن موتور روغن دنده و روغن گیر بکس و سایر محصولات مشابه می باشد.

 این شرکت با نام انگلیسی Bahran Gear oil samand محصولات خود را از شرکت نفت بهران با کیفیتی عالی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید