نرخ روز فیلتر بهران مشهد

امروزه مهم ترین وسایل نقلیه خودرو ها و ماشین ها هستند. موتور خودرو، اصلی ترین بخش خودرو است و اگر موتور از کار بی افتد ماشین دیگر قادر به فعالیت نمی شود. بنابر این تجهیزاتی درون خودرو قرار دارند که از موتور خودرو حفاظت می کنند. برخی از مهم ترین تجهیزاتی که از خودرو محافظت می کنند، عبارتند از: فیلتر های خودرو ( فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر بنزین). این فیلتر ها معمولا آلودگی های مربوط را میگیرند و مانع می شوند که آلودگی ها وارد موتور شوند. جنس فیلتر ها باهم متفاوت است.

یکی از شرکت هایی که به تولید فیلتر های خودرو مشغول است، شرکت فیلتر بهران مشهد است.

نرخ روز فیلتر بهران مشهد

جنس فیلتر بهران از چیست؟

جنس فیلتر بهران از چیست؟ فیلتر ها در شرکت های صنعتی کارایی بالایی را دارند و مقدار کربن دی اکسید تولید شده را پالایش می کنند و تصفیه این دود های مضر و سمی را برعهده دارند.

فیلتر های هوا در خودرو، وظیفه اکسیژن رسانی به محل احتراق داخلی را بر عهده دارد همچنین آلاینده های تولید شده توسط بنزین را در موتور می گیرد و از ورود آلودگی ها از محیط بیرون به موتور خودرو نیز جلوگیری می کنند.

فیلتر بنزین در خودرو از کارایی بالایی برخوردار است. فیلتر بنزین از ورود ناخالصی ها به درون موتور جلوگیری می کند و مانند یک صافی برای بنزین عمل می کند.

فیلتر بنزین عموما داخل باک قرار دارد.

اندازه ی فیلتر های صنعتی و شرکت ها بسیار بزرگ تر از اندازه فیلتر هوا در خودرو است. به طور کلی فیلتر های تصفیه هوا باید زود تعویض شوند تا به مصرف کننده ضرر نزنند.

مثلا اگر فیلتر های خودرو را دیر تعویض کنیم ممکن است مصرف بنزین را تا ۲۵ درصد افزایش دهد و آلودگی بیشتری را به محیط وارد کند.

جنس فیلتر بهران: درون این فیلتر صافی پلاستیکی قرار دارد که دور آن را یک نگهدارنده فلزی در بر گرفته و از ایجاد آسیب به آن جلوگیری می کند.

عرضه کننده فیلتر بهران مشهد

عرضه کننده فیلتر بهران مشهد برای تعویض فیلتر های خودرو حتما باید به مکانیکی و تعمیراتی خودرو مراجعه کنید و نباید نسبت به تعویض آن خودتان اقدام کنید.

ایران یکی از کشور های تولید کننده و صادر کننده فیلتر در جهان است و به کشور هایی همچون: چین، عراق، ارمنستان، آذربایجان،روسیه و…….. فیلتر بنزین صادر می کند.

شرکت بهران یک از عرضه کننده فیلتر در ایران و جهان است. فیلتر بهران مشهد می کوشد تا فیلتر های باکیفیت بالا را تولید و عرضه کند. این شرکت علاوه بر کیفیت بالا به قیمت مناسب برای مصرف کننده نیز توجه می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید