مرکز پخش بهران فیلتر اهواز

داخل هر نوع خودرو فیلتر هوا تعبیه شده است که وظیفه آن گرفتن ذرات و گرد و غبار موجود در هوای تنفسی سرنشینان خودرو می باشد. این فیلتر باید به موقع تعویض شود تا آلودگی های موجود در آن موجب خراب شدن قطعات دیگر نشود. مرکز پخش بهران فیلتر اهواز در این مجموعه انواع فیلتر خودرو را به صورت عمده نیز در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد. با مراجعه به این مرکز می توانید سفارش خود را ثبت نمایید که این امر موجب صرفه جویی در هزینه های جانبی شما خواهد شد.

مرکز پخش بهران فیلتر اهواز

ویژگی های محصولات بهران فیلتر

ویژگی های محصولات بهران فیلتر

آیا شما از مزایا و ویژگی های محصولات بهران فیلتر اطلاعات دارید؟

بسیاری از افراد مایل به کسب اطلاعاتی درباره انواع فیلتر های خودرو هستند که از انواع آن می توان به فیلتر کابین خودرو اشاره کرد.

نقش این محصول در خودرو را می توان بسیار مهم و ضروری دانست که می تواند سلامت هوای درون کابین را تا حدود زیادی تضمین کند.

این محصولات در انواع و سایز های مختلفی تولید می شوند.

فیلتری که برای جلوگیری از ورود ذرات معلق به موتور جلوگیری می کند با فیلتر کابین تفاوت زیادی دارد و برای نصب هر کدام از آنها باید به مراکز معتبر مراجعه کرد.

دوام و ماندگاری فیلتر کابین به زمان تعویض آن بستگی دارد و تعویض هر یک از فیلتر خودرو های مختلف را فصل و هوای آن منطقه تعیین می کند و اگر در یک شهر شلوغ زندگی می کنید باید آن را زودتر از موعد مقرر تعویض نمایید.

فیلتر ها از کاغذ و الیاف پلیسه دار تهیه و تولید می شوند و بعضی از آنها از ترکیب کاغذ و پنبه هستند.

محل اصلی فیلتر بی ام و زیر توری برف پاک کن می باشد. 

نمایندگی فروش بهران فیلتر اهواز

نمایندگی فروش بهران فیلتر اهواز

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با روشن کردن کولر خودرو خود، بوی نا مطبوعی از آن به مشامتان برسد. اگر خودرو شما دارای فیلتر کابین باشد از این معضل رهایی می یابید.

 فروش این محصول کاربردی در این این مجموعه انجام می گیرد که می توانید با مراجعه به آن و خرید فیلتر کابین مورد نظر خود را به صورت تکی و یا عمده انجام دهید که در این صورت باعث صرفه جویی در هزینه های جانبی شما خواهد شد.

نمایندگی فروش بهران فیلتر اهواز در این مجموعه آماده راهنمایی شما عزیزان در مورد خرید انواع فیلتر خودرو می باشد.

البته قیمت این محصول تا حدود زیادی تابع شرایط اقتصادی و نوسان ارز می باشد و نمی توان نرخ مشخصی را برای آن ذکر کرد و هر روز به روز رسانی می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید