مرکز نمایندگی ضد یخ صادراتی

مرکز نمایندگی ضد یخ صادراتی با قیمتی بسیار ارزان و ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. در فصل زمستان از ضد یخ برای خودرو خود خریداری می کند وسایل مصرفی ماشین است که باید حتماً از آن استفاده کرد زیرا از یخ زدگی رادیاتور جلوگیری می کند. ضد یخ بشکه ای طرفداران بسیار زیادی دارد شما می توانید به مقدار مصرفیه خودرو خود این ضد یخ را تهیه کنید. 

مرکز نمایندگی ضد یخ صادراتی

چگونگی شناسایی ضد یخ تقلبی

چگونگی شناسایی ضد یخ تقلبی شناسایی ضد یخ تقلبی بسیار آسان است و شما می توانید از طریق ویژگی های ذکر شده اصل و تقلبی بودن آن را بشناسید. اگر رنگ ضد یخ سبز کمرنگ باشد و همچنین در دست چسبندگی ایجاد نکند نشانه آن است که ضد یخ به هیچ عنوان معقول نبوده است و مارکی نامناسب برای خودرو شما به حساب می آید و بهتر است از خرید آن خودداری کنید زیرا به ماشین شما آسیب میرسد و هزینه شما را در دراز مدت بالا می برد پس به نفع شما است در خرید ضد یخ وسواس زیادی به خرج دهید تا در آینده گرفتاری برای خود و ماشین خودتان ایجاد نکنید. 

ضد یخ اصل قیمت بالاتری دارد ولی خریدان بسیار ارزشمند تر از مارک های نامرغوب دیگر است که موجب عواقب بدی برای خودروی شما می شود

فروش فوق العاده ضد یخ صادراتی

فروش فوق العاده ضد یخ صادراتی فروش فوق العاده ضد یخ صادراتی با قیمتی مناسب سبب شده است که همه افراد از این ضد یخ خریداری کند ضد یخ صادراتی کیفیت بسیار بالایی را دارد و به کشورهایی همچون اروپا هند آفریقا آمریکای شمالی و لاتین ارسال می گردد که این امر موجب شده است هر ساله مقدار بسیار زیادی ارز وارد کشور ما ایران شود. 

ضد یخ رادیاتور را می‌توان با آب ترکیب نمود ولی میزان آبی که در ضد یخ میریزیم نباید بسیار زیاد باشد زیرا از قدرت ضد یخ بسیار می کاهد پس اگر در جایی ضد یخ کم داشتیم و یا ناچار به این کار بودیم بهتر است به ازای هر یک لیتر ضد یخ ۲۰۰cc آپ استفاده کنیم در غیر این صورت ضدیخ رادیاتور ما دیگر اثر اولیه و مثبت خود را نخواهد داشت.  فروش ضدیخ رادیاتور بسیار بالا بوده و همواره تمام افراد برای ماشین های خود از این ضد یخ ها استفاده می کنند زیرا آن را برای ماشین وسیله ای اساسی و ضروری می دانند در فصل زمستان اگر ماشین ضد یخ نداشته باشد در شرایط سرما دچار یخ زدگی و اشکال در کار موتور می شود. 

خرید عمده ضدیخ ارزان قیمت توسط بسیاری از مراکز و فروشگاه‌هایی که در کنار تعویض روغن ضد یخ نیز استفاده می‌کنند انجام می شود و فروش آنها نیز بسیار بالا و خوب است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید