مرکز خرید گریس نسوز مخصوص بلبرینگ

از گریس بیشتر در شرایطی که کارکردی نرمال از لحاظ سرعت، فشار، دما وجود داشته باشد استفاده می کنند.

 از مزایای گریس نسوز می توان به  چسبندگی بهتر آن به بلبرینگ نسبت به روغن را بیان کرد و  همچنین از دیگر مزایای آن عدم چکه کردن  است آن هم  در مواقعی که شافت  ها حالت عمودی دارند و عملکرد آن مشابه کاسه نمد در مقابل ورود بعضی مواد زائد و رطوبت به داخل برینگ می باشد.

مرکز خرید گریس نسوز مخصوص بلبرینگ

مهمترین موارد مصرف گریس نسوز

مهمترین موارد مصرف گریس نسوز مواد تشکیل دهنده گریس نسوز بلبرینگ: در ترکیب این نوع  گریس نسوز از ضد اکسیداسیون استفاده شده است و ساختار گریس نسوز را تا زمانی که باعث افزایش دمای کاری بلبرینگ روبرو نشده  محفوظ  نگه می دارد.

از این رو مهمترین موارد مصرف گریس نسوز شامل موارد زیر می باشد:

از گریس نسوز  بیشتر برای روانکاری قطعات و اجزایی استفاده می‌شود که  توسط روانساز مایع ممکن نبوده است و یا اقتصادی نبوده. (مانند استفاده از آنها در قطعات متحرک جلوبندی خودرو)  گریس‌ها نمی‌توانند قابلیت خنک‌کنندگی و پاک‌کنندگی را انجام دهند.

 بدون استفاده از گریس  بسیاری از نیروهای مولد قابل کار کردن  و حرکت نیستند.

جایگاه گریس در مقابل سایر روانکارها از اهمیت بیشتری برخوردار است و از طرفی هم  از مقدار مصرف کمتری برخوردار است و با مواد دیگر قابل جایگزینی نیست.

تعداد دفعاتی که  روانکاری با گریس  انجام می شود در قیاس با روغن کمتر است و این امر مهم باعث کاهش هزینه و تعمیرات می‌شود و این مسئله در شرایطی  به وجود می آید که دسترسی به ماشین آلات سخت است مانند موتورهایی که  بر روی سقف‌هانصب شده، خطوط  های محرکه، بلبرینگ‌های غیرقابل دسترس و مانند آنها.

شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره مهمترین موارد مصرف گریس نسوز به وب سایت اینترنتی مجموعه ما مراجعه فرمایید.

بازار بزرگ انواع گریس نسوز بلبرینگ

بازار بزرگ انواع گریس نسوز بلبرینگ انواع گریس نسوز بلبرینگ در بازار بزرگ  به عنوان یک عایقی برای وارد شدن گرد و خاک  ها یا خروج برخی مواد از ماشین آلات استفاده می شود.

برای کم کردن هزینه ها از روانکاری با گریس در آب بندی قطعات استفاده می شود.

از این رو  از کاسه نمدهای آب بندی شده که بیشتر به وسیله روغن، و به دلیل تولید اصطحکاک بیشتر با قطعات دیگر ایجاد می شود نیروی بیشتری را تلف می کنند.

حال در مقایسه با روغن، گریس برای مدت بیشتری روانکاری را انجام می دهد و برخی گریس‌ها  را طوری ساخته اند که به صورت آب بندی در قطعه  ها باقی می ماند و طول عمر آنها هم با قطعه یکی است. زمانی که از قطعه ای استفاده نشده باشد و روانکار آن خارج شده باشد برای پیشگیری از زنگ زدگی این قطعه ها، از گریس استفاده می‌شود.

شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید گریس نسوز به وب سایت اینترنتی مجموعه ما مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید