مرکز خرید روغن ترمز زرد آفرند

افزایش قدرت و سرعت خودرو ها و همچنین علاقه مردم به رفتن به سفر با خودرو شخصی باعث افزایش تولید خودرو ها گشته است اما همین امر نیز موجب بالا رفتن میزان تصادفات نیز شده است که یکی از علت های عمده آن سرعت زیاد و عدم ترمز به موقع است.

سیستم ترمز در یک خودرو بسیار مورد مهمی است که همیشه مورد توجه خودروسازان واقع گشته است یکی از راه های بهبود کیفیت این سیستم استفاده از روغن ترمز زرد آفرند می باشد که در ادامه بیشتر به ویژگی و کاربرد های آن اشاره می شود. 

مرکز خرید روغن ترمز زرد آفرند

استانداردهای روغن ترمز زرد آفرند

استانداردهای روغن ترمز زرد آفرند به زبان ساده اگر بخواهیم اهمیت روغن ترمز را بیان کنیم باید بگوییم که اگر روغن ترمز نباشد ماشین ها نمی توانند متوقف شوند و هر چه کیفیت آن بالا تر باشد خودرو ها بهتر متوقف شده و موجب کاهش تصادفات هم می گردد. 

روغن ترمز به دلیل استفاده در سیستم ترمز و درگیری آن با قطعات نقطه جوش بالایی دارد که بتواند گرمای حاصل از حرکات قطعات و موتور را تحمل کند این نقطه جوش معمولا از ۱۸۰ درجه سانتی گراد بیشتر می باشد لازم به ذکر است که روغن های بی کیفیت نقطه جوش پایین تری دارند و همین باعث به وجود آمدن مشکل برای خودرو و همچنین پیش آمدن تصادفات گاه جبران ناپذیر می شود.

همانطور که گفتیم روغن ترمز با قطعات ماشین درگیر است و هنگام فشار دادن پدال ترمز انرژی آن را به چرخ ها می فرستد و همین کار باعث جذب رطوبت می شود و کارایی روغن را پایین می آورد، برای جلوگیری از این اتفاق هر چند وقت یکبار باید روغن ماشین را تعویض نمایید.

روغن ترمز آفرند دارای نقطه جوش بالایی می باشد و همچنین جذب رطوبت آن نسبت به دیگر روغن ها پایین تر بوده و نیاز به تعویض را عقب تر می اندازد.  

فروش عمده روغن ترمز زرد آفرند

فروش عمده روغن ترمز زرد آفرند همه کسانی که خودرو دارند باید به نوع و جنس روغن ترمز مورد استفاده دقت نمایند تا سلامت خود و خانواده را همیشه تضمین کنند.

علاوه بر آن مراکز تعمیرات ماشین نیز برای جلب رضایت مشتری خود به دنبال بهترین نوع روغن ترمز هستند زیرا به کار بردن روغن بی کیفیت موجب بی اعتمادی مشتریان نسبت به آنها می شود و همچنین آن ها سعی دارند که روغن مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری نمایند زیرا  به حجم زیادی روغن ترمز برای پاسخگویی به مشتریان خود نیاز دارند، این افراد می توانند اینترنتی با مراکز فروش روغن ترمز ارتباط گرفته و هر مقدار که می خواهند را به راحتی خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید