مرجع خرید هیدرولیک موبیسCVT در تهران

 هیدرولیک موبیس CVT

روغن های هیدرولیک در خودروهای مختلفی کاربرد دارد. روغن هیدرولیک برای هیدرولیک فرمان به کار برده می شود و یکی از مهمترین روغن ها در بین سایر روغن های مورد نیاز ماشین است.

در واقع روغن هیدرولیک به ماده گفته می شود که وظیفه آن به حرکت درآوردن سایر قطعات خودرو است. روغن های هیدرولیک به دو گروه روغن های نفتی و روغن های هیدرولیک سینتیک تقسیم بندی می شوند.

روغن هیدرولیک با بالا بردن عملکرد چرخ و به کنترل آسان فرمان کمک می کند. روغن هیدرولیک دارای انواع گوناگونی است و با توجه به نوع خودروها تولید و عرضه می شود. یکی از مرغوب ترین روغن های هیدرولیک، روغن هیدرولیک موبیس CVT است که برای انواع بسیاری از خودروها تولید شده است.

مرجع خرید هیدرولیک موبیسCVT در تهران

مشخصات منحصر بفرد هیدرولیک موبیسCVT

مشخصات منحصر بفرد هیدرولیک موبیسCVT از منحصر بفرد ترین مشخصات روغن هیدرولیک موبیس CVT آن است، که سبب افزایش طول عمر فرمان هیدرولیک در خودرو می شود. مواد تشکیل دهنده در این روغن بر روی عملکرد خودرو تاثیر گذاشته و به عنوان یکی از بهترین روغن ها برای مصرف کنندگان آن تولید شده است.

از جمله عواملی که در کیفیت روغن های هیدرولیک تاثیر می گذارند عبارتند از:

  • شاخص ویسکوزیته: روغن های هیدرولیک با کیفیت و مرغوب، به طور معمول عدد آن بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هستند، روغن های هیدرولیکی که عدد شاخص ویسکوزیته آن اعدادی در همین حدود باشند از نظر کیفیت در سطح بالا قرار دارند.
  • مقاومت در برابر خوردگی و سایش
  • مقاومت در برابر اکسیداسیون

زمان تعویض روغن هیدرولیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که در صورت مشاهده کردن آن ها باید اقدام به تعویض روغن کرد:

  • مات و کدر شدن رنگ روغن هیدرولیک
  • به وجود آمدن آلودگی در اثر اکسیده شدن 
  • افزایش مقدار گرانروی و سفت شدن روغن هیدرولیک
  • تیره و سیاه شدن رنگ ظاهری روغن هیدرولیک، تیرگی رنگ روغن به معنی آلودگی فرمان توسط ذرات پلاستیکی آلوده است.
  • پایین آمدن سطح روغن که باعث ترکیب هوا در روغن می شود.
  • استشمام بوی سوختگی، به معنای آن است که زمان تعویض روغن می باشد.

فروش هیدرولیک موبیسCVT با بهترین قیمت

فروش هیدرولیک موبیسCVT با بهترین قیمت روغن هیدرولیک موبیسCVT با داشتن کارایی بالا، از محصولات پرفروشی است که مورد توجه خریداران قرار گرفته است. قیمت خرید هیدرولیک موبیس CVT در بازارهای کشور متفاوت است.

روغن های هیدرولیک در ظرف ها و  حجم های مختلفی بسته بندی می شود که هر کدام از آن ها مشتریان خود را دارد. فروش بهترین هیدرولیک در مکان های مختلفی انجام می شود از جمله، فروشگاه ها، شرکت ها، نمایندگی ها و مراکز خرید و عرضه کننده روغن هیدرولیک موبیس.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید