مراکز عرضه روغن ترمز فومن ارزان

مراکز عرضه روغن ترمز فومن ارزان:

فومن شیمی محصولی نام آشنا در صنعت روانکارهای  خودرو از قبیل روغن ترمز است. این برند محصولات با کیفیتی در بازار ارائه می دهد و توانایی رقابت با بهترین شرکت های دنیا را دارد.

همان طور که مشخص است روغن ترمز در بین لنت ها در حال چرخش است و سبب حرکت روان تر آن ها می شود. نبود روغن ترمز در خودرو بسیار خطرناک است و جان راننده را به خطر می اندازد زیرا باعث می شود در مواقعی خودرو نتواند ترمز کند.

مردم اعتماد زیادی به این نوع روغن دارند به همین علت پخش روغن ترمز فومن بسیار بالاست و فروش زیادی دارد.

درحال حاضر روغن ترمز فومن پرکاربردترین محصول در زمینه ی مایعات خودرو می باشد که با کیفیت بالای خود توانسته سهم زیادی از بازار را در اختیار بگیرد.

مراکز عرضه روغن ترمز فومن ارزان

انواع روغن ترمز فومن

انواع روغن ترمز فومن روغن ترمز فومن در دو نوع آبی و زرد و به نام های سپند و سپهر تولید می شود که نوع زرد آن سازگاری با اکثر‌ خودروها را دارد. رنگ آبی روغن ترمز فومن از نوع Dot4 و رنگ زرد آن از نوع Dot3 می باشد، که کیفیت بسیار خوبی دارند و در حجم ۲۵۰ml ارائه می شود. هم چنین این روغن برای ماشین های خارجی نیز سازگار است.

روغن های ترمز در ظروف مختلفی در کارخانه ها بسته بندی می شوند که در اینجا به برخی اشاره می کنیم:

ظروف آلومینیومی

ظروف پلاستیکی

ظروف یکبار مصرف

ظروف پت

روغن ترمز باید خصوصیاتی داشته باشد از قبیل:

نباید با انجماد سفت شود، مقاومت بالا در برابر جوش و تبخیر را  داشته باشد، اثر کاهندگی بر میزان خوردگی سیستم ترمز را داشته باشد.

پخش روغن ترمز فومن ارزان قیمت

پخش روغن ترمز فومن ارزان قیمت با توجه به نوسانات بازار قیمت روز روغن ترمز در حال تغییر است. روغن ترمز فومن ساخت ایران بوده و حتی به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. این روغن ترمز محصول استان گیلان بوده( هم چنین تولید در شهر های دیگر) و مصرف بالایی در شهرهای دیگر هم چون تهران و اصفهان و …. دارد.

کسانی که تعمیرکار خودرو هستند می دانند که کارخانه ها برای فروش محصولات خود تدابیری می اندیشند و مکان هایی را برای مشتریان مدنظر می گیرند که بتوانند محصولات خود را بفروشند به چند نمونه در زیر اشاره می کنیم:

– مرکز فروش روغن ترمز

– نمایندگی پخش روغن ترمز

– فروشگاه های بین شهری لوازم خودرو

– فروشگاه های اینترنتی روغن ترمز

– سایت های اختصاصی روغن ترمز

بهترین مکان برای خرید روغن ترمز، مرکز فروش روغن ترمز است، در این مکان می شود روغن ترمز ها را به صورت ارزان تری خریداری کرد زیرا به صورت عمده به فروش می رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید