لیست قیمت گریس پمپ گازی در بازار

گریس کاری قطعات صنعتی در زمینه حفظ و نگهداری آن قطعات و افزایش راندمان و کارایی آنها تاثیر بسزایی دارد، از این رو جهت انجام گریس کاری با توجه به نوع قطعات صنعتی باید از دستگاه هایی مناسب جهت انجام این کار استفاده نمود، گریس پمپ ها در دو نوع کلی دستی و یا گازی قابل استفاده هستند که نوع دستی آن در تعویض روغنی ها بسیار پرکاربرد می باشد، جهت اطلاع از لیست قیمت گریس پمپ گازی در بازار و خرید بهترین نوع آن با توجه به کارایی دستگاه می توانید از طریق نمایندگی های مجاز فروش این محصول به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام نمایید.

لیست قیمت گریس پمپ گازی در بازار

مراکز تهیه گریس پمپ گازی در ایران

مراکز تهیه گریس پمپ گازی در ایران  جهت تهیه انواع گریس پمپ های گازی در ایران به قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده می توانید از طریق مراکز اصلی تولید کننده این محصول و یا نمایندگی های مجاز عرضه و پخش آن در سراسر کشور اقدام نمایید.

از مهمترین کشورهایی که در زمینه ساخت و تولید انواع گریس پمپ ها دارای نام و برندی شناخته شده می باشند می توان به کشورهایی نظیر ایران، ایتالیا، چین، امریکا و ترکیه اشاره کرد.

قیمت گریس پمپ گازی به عوامل متعددی نظیر میزان کارایی و بازدهی، برند شرکت سازنده و اعتبار آن و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش آن بستگی دارد.

از گریس پمپ های گازی معمولا برای گریس کاری شیرآلات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می نمایند، گریس هایی که جهت گریس کاری این قطعات استفاده می گردد باید از میزان غلظت و سفتی بالایی برخوردار باشند.

توجه به فواصل زمانی گریس کاری در این قطعات به جهت کارکرد بهتر، طول عمر بالاتر و کاهش اصطحکاک بین اجزای قطعات و جلوگیری از ساییدگی و آسیب به آنها اهمیت بسزایی دارد.

 

نحوه کار با گریس پمپ گاز

نحوه کار با دستگاه گریس پمپ گازی نسبتا ساده است، پس از اعمال فرمان پمپاژ کردن و دریافت دستور از طرف کمپرسور فشار باد به مخزن دستگاه وارد آمده و گریس را به بیرون تزریق می نماید.

عمر دستگاه گریس پمپ در صورت استفاده اصولی و صحیح از آن بالا است، جهت دریافت راهنمایی های لازم در خصوص استفاده صحیح از این دستگاه به کاتالوک محصول مورد نظر مراجعه بفرمایید، همچنین جهت آموزش نحوه کار با گریس پمپ در این کاتالوگ توضیحاتی ارائه شده است.

جهت دریافت اطلاعت دقیق تر از نحوه کار با این دستگاه می توانید و ویدوهای آموزشی آن را در اینترنت ملاحظه بفرمایید.

در تهیه گریس پمپ گازی توجه به نکاتی نظیر فشار گریس کاری، نوع گریس مورد مصرف، غلظت گریس و آموزش نحوه استفاده و راهنمایی لازم در این خصوص بسیار حائز اهمیت می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید