لیست قیمت گریس ضد آب

گریس ماده زرد رنگی است که به صورت جامد و نیمه جامد تولید می شود و اصطکاک بین خطوط را به راحتی از بین می برد و در صنعت خودرو سازی بسیار با اهمیت می باشد. به علت بالا رفتن قیمت گریس ضد آب شرکت های مختلفی برای تولیدات ارزان تر با یکدیگر رقابت می کنند و عرصه را برای مصرف کنندگان باز می نمایند. کالاهای خارجی و ایرانی از هزینه های متفاوتی برخوردار هستند، چون اجناس خارجی باید نرخ گمرک را پرداخت نمایند تا بتوانند از مرز عبور کنند، بنابراین هزینه های بالاتری را شامل می شوند. لیست هایی که تهیه می شوند به طور مداوم در حال نوسان می باشند و کارخانه های تولیدی هر چند ساعت محصولات خود را به نرخ روز در لیست ها حک می کنند تا مصرف کننده از قیمت های جدید اطلاع دقیق داشته باشد.

لیست قیمت گریس ضد آب

راهنمای انتخاب گریس ضد آب و مصرف گریس

راهنمای انتخاب گریس ضد آب و مصرف گریس گریس های ضد آب قطعات مهم و اساسی خودرو را به راحتی آب بندی می کنند و تعمیر و نگه داری کالا را تا حد زیادی به تعویق می اندازند. این محصول دارای رنگ های مختلفی می باشد که هر کدام از آن ها برای نقاط خاصی استفاده می شوند.

انتخاب گریس باید متناسب با قطعات مورد نظر خریداری شود، چون این فرآورده نقاط غیر دسترس را به خوبی روانکاری می کند و از ماندگاری بسیار زیادی برخوردار می باشد. محصول مورد نظر در مصارف زیادی به کار می رود و دارای بوی خاصی نمی باشد، اما برای استفاده کردن بهتر است نکات ایمنی را رعایت کنید. تولید کنندگان جعبه های پلاستیکی را برای این فرآورده در نظر می گیرند، چون دارای حجم بسیار کمی است و حمل و نقل آن به آسانی انجام می شود.

کاربرد انواع گریس ضد آب

گریس های ضد آب از دو نوع آلومینیومی و کلسیم ساخته شده اند، که نمونه آلومینیومی آن شفاف و بی رنگ است و نسبت به روغن های دیگر طول عمر بیشتری دارد، بنابراین سازندگان خودرو بیشتر از این محصول استفاده می کنند.

کاربرد گریس ضد آب بسیار متفاوت است و تمام قطعات ماشین را به خوبی آب بندی می کند تا از بروز زنگ خوردگی جلوگیری شود. در گذشته های دور مصریان برای ساخت این محصول از روغن زیتون و آهک استفاده می کردند و برای روان کردن چرخ های ارابه به کار می رفت. نمونه های فلزی این کالا دمای ۱۱۰۰ را به خوبی تحمل می کنند، چون مواد تشکیل دهنده آن غلیظ کننده های صابون می باشد که در برابر آب هم پایداری بالایی دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید