لیست قیمت انواع فیلتر هوا در اصفهان

فیلتر هوا یک قطعه مهم در ماشین محسوب می شود چون با تسویه هوا کمک شایانی به سلامتی و  بهتر کار کردن موتور می کند و در مناطقی که آلودگی های زیادی در هوا وجود دارد و این آلودگی ها می تواند صدمات زیادی به موتور ماشین وارد کند. تولید کنندگان برای خرید راحت خریداران عزیز، لیست قیمت انواع فیلتر هوا را در دسترس عموم قرار می دهند تا مشتریان با خیالی آسوده اقدام به خرید کنند.

لیست قیمت انواع فیلتر هوا در اصفهان

تولید فیلتر هوا درجه یک

تولید فیلتر هوا درجه یک
از انجایی که عوامل زیادی وجود دارد که سلامت موتور ماشین را می تواند به خطر بیندازد از جمله آلودگی و گرد و خاک هایی که در هوا معلق هستند می توانند صدمات جبران ناپذیری به خودرو وارد کنند به طوری که با هزینه های سنگین می توان خودرو را تعمیر کرد.
 ولی با یک قطعه ساده ولی مهم و کاربردی می توان از این هزینه های زیاد جلوگیری کرد. با تولید فیلتر هوا درجه یک هوای ورودی به داخل موتور ماشین کاملا کنترل شده و پارک سازی می شود.
برای بهتر کار کردن ماشین و بازدهی عالی این فیلتر ها باید با توجه به میزان آلودگی هوا در مدت زمان معین اقدام به تعویض فیلتر هوا کرد.
با بازدید های منظم و کوتاه مدت می توان وضعیت این قطعه مهم را بررسی کرد تا به موقع اقدام به تعویض فیلتر هوا شود. فیلتر هوا از مواد اولیه با کیفیت تولید می شود تا وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

انواع فیلتر هوا و کاربرد آنها

همه افرادی که دارای خودرو هستند به خوبی از انواع فیلتر هوا و کاربرد آنها اطلاعات کافی دارند. فیلتر هوا کار پاک سازی هوای ورودی به داخل موتور ماشین را انجام می دهد.
هوا یک بخش اساسی برای انجام شدن احتراق داخل موتور است تا ماشین به حرکت در بیاید و اگر این هوایی که برای انجام احتراق به داخل موتور هدایت می شود پاک نبوده و دارای ذرات و آلودگی هایی باشد عمل جرقه زدن به خوبی انجام نمی شود.
با وارد شدن ذرات معلق در هوا  به داخل موتور ماشین امکان این که صدمات جدی به موتور ماشین وارد شود وجود دارد و باید هزینه های سنگینی برای درست شدن خودرو صرف شود.
فیلتر هوا انواع مختلفی دارد و هر فیلتر نیز از بخش های مختلفی تشکیل شده است تا عمل تصفیه هوا را به خوبی انجام دهد و  اجزای داخلی فیلتر شامل موارد زیر می شود:

  • پیش فیلتر که عمل جذب موارد معلق در هوا مانند انواع پرز ها  و موی حیوات را انجام می دهد.
  • کرین فعال که توان جذب بوی های نامطبوع و عوامل شیمایی موجود در هوا را دارد.
  • فیلتر هوا که عمل تصفیه و پاکسازی انواع باکتری ها، ویروس ها و ذرات گرد و خاک که در هوا وجود دارد را انجام می دهد.
  • فیلتر پلاسما که در این لایه از تکنولوژی نانو استفاده شده است تا همه عوامل حساسیت زا و مواردی که به راحتی قابل جذب نیست را به خوبی جذب و پاکسازی کند.

همه مصرف کنندگان از فیلتر هوا باید به زمان مناسب تعویض این قطعه توجه کامل داشته باشند تا عمل پاکسازی هوا به خوبی و با کیفیت بالا انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید