قیمت گریس پمپ دستی کوچک

گریس پمپ دستی در صنایعی مانند ماشین آلات کشاورزی، تراکتور، ماشین آلات راه سازی و تعمیرگاه ها بسیار کاربرد دارد و حتی جزو موارد پر کاربرد در این صنایع است. تعمیر و سرویس کاری ماشین آلات، از عوامل مهم در افزایش طول عمر آن ها است. بدین ترتیب، گریس پمپ دستی یکی از ابزار های پرکاربرد در این زمینه است که با استفاده از آن از خسارت های ناشی از خرابی و تعمیرات ماشین آلات محفوظ می ماند. قیمت گریس کوچک دارای دامنه ی گسترده ای است که این قیمت ها ارتباط مستقیمی با کیفیت و مدل های مختلفی که توسط تولید کنندگان عرضه می شود دارد.

قیمت گریس پمپ دستی کوچک

کارخانه تولید گریس کوچک برای فروش

کارخانه تولید گریس کوچک برای فروش تولید گریس کوچک در ایران در واحد های کارگاهی کوچک تا بزرگ انجام می شود و در بازار انواع مختلفی از آنها وجود دارد. ولی متاسفانه به دلیل نداشتن بسته بندی های قابل قبول در بازار خیلی مورد توجه قرار نمی گیرند. نمونه های خارجی گریس کوچک به دلیل داشتن بسته بندی مناسب و کیفیت و طول عمر بالاتر بیشتر از نمونه های ایرانی طرفدار دارد.متاسفانه به دلیل اینکه تولید بسته بندی تقلبی در برخی نقاط رایج است تشخیص گریس اصلی از تقلبی برای افراد کم تجربه کمی سخت است. به همین دلیل در صورت سرمایه گذاری و ایجاد برند های مطمئن ایرانی انتطار فروش بالایی برای موارد با کیفیت می رود. مشخصات گریس کوچک با وزن آن تعیین می شود و معمولا بسته بندی های زیر ۱ کیلو کوچک محسوب می شوند.

مشخصات انواع پمپ گریس کوچک

پمپ گریس های کوچک در انواع مختلفی تولید می شود مانند:گریس پمپ دستی شارژی و باطری خور, سطلی دستی, پنوماتیکی, کلتی کوچک و غیره.  هر پمپ گریس بسته به نوع آن دارای مشخصاتی است.در دستگاه های دستی کوچک معمولا حجم مخزن بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ سی سی تعیین می شود. جنس بدنه دستگاه ممکن است از نوع استیل یا پلاستیکی باشد که شامل شاسی، مخزن و لوله ی مویی انتقال دهنده می شود. دبی انتقال گریس هم در دستگاه های مختلف متفاوت است. مکانیزم انتقال گریس ممکن است به صورت مکانیکی و یا الکتریکی باشد که عمدتا در بازار از نوع اول وجود دارند.پمپ گریس های شارژی و باطری خور به دلیل تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی توسط سیستم پمپاژ برقی کاربر را کمتر خسته می کند و برای فعالیت هایی که در آن حجم گریس کاری زیاد است گزینه ی مناسب تری است که البته کاربر در ازای این ویژگی باید بهای بیشتری هم بپردازد.پمپ های پنوماتیکی نیز در دو مدل دیواری و داخل بشکه ای قابل استفاده هستند. مناسب برای انتقال موادی که سیالیت ندارند، مانند روغن و گریس.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید