قیمت فیلتر کابین پراید شرکتی در بازار

فیلتر هوا یکی از اصلی ترین و ضروری ترین لوازم یدکی خودرو ها محسوب می شود که تاثیر مثبتی در کارکرد موتور خودرو، مصرف بهینه بنزین و هوای مطبوع کابین دارد. خودرو پراید یکی از پر طرفدار ترین خودرو های ایرانی می باشد که با توجه به آپشن های مختلف از قیمت ارزان تری برخوردار است و لوازم یدکی آن به وفور یافت می شود. قیمت فیلتر کابین پراید شرکتی در بازار متفاوت می باشد که هر نوع آن قیمت مخصوص به خود را دارد. شما می توانید با رجوع کردن به سایت های اینترنتی و نمایندگی ها انواع فیلتر کابین پراید را با نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت خریداری کنید و مشتری دائمی این فروشگاه ها نیز شوید. 

قیمت فیلتر کابین پراید شرکتی در بازار

انواع فیلتر کابین پراید تولید داخل

انواع فیلتر کابین پراید تولید داخلخوشبختانه شرکت های داخلی بهترین فیلتر ها را در انواع مختلف تولید می کنند و با نازل ترین قیمت راهی بازار می شود. البته قابل به ذکر است که خودوری پراید به صورت فابریک فیلتر هوای کابین ندارد و مالک می تواند با توجه به میل خود، فیلتر را در قسمت داشبورد نصب کند. 

بهترین نوع این فیلتر ها، فیلتر های کاغذی یا سلولزی می باشند که با توجه به قیمت ارزان، کارآیی بسیاری دارد و به راحتی قابل نصب می باشد و هر کسی بدون نیاز به تعمیرکار در منزل می تواند این کار را انجام دهد. 

فیلتر های کتانی هم در بازار موجود است که از قیمت بالا تری نسبت به فیلتر های کاغذی برخوردار است و کار نصب آن را هم باید تعمیرکار انجام دهد ولی ارزش هزینه کردن را دارد؛ چون زمان بسیار طولانی تری کارایی مفید دارد و با کمک چندین لایه، کارِ تهویه هوا را انجام می دهد. 

قیمت بهترین فیلتر کابین پراید در بازار

همان طور که در قسمت قبل اشاره شد، با توجه به نوع فیلتر قیمت ها نیز متفاوت می باشد. بهترین نوع فیلتر کابین پراید در فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی ها موجود می باشد که با نازل ترین قیمت به فروش می رسد. 

شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین نمایندگی و یا آدرس اینترنتی فروشگاه محصول مورد نظر خود را به صورت عمده و یا تک خریداری کنید. 

اگر پس از مدتی احساس کردید که بوی نا مطبوع وارد کابین شده، وقت تعویض فیلتر هوا می باشد و شما می توانید با کمک از متخصصین این حرفه، بهترین فیلتر های موجود در بازار را انتخاب کنید تا هم به نحو احسن تهویه هوا انجام دهد و هم مدت زمان طولانی تری کارایی داشته باشد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید