قیمت فیلتر کابین ساینا سال ۹۹

در بازار فیلتر کابین با مدل های مختلف قیمت های مختلفی هم دارد . قیمت فیلتر کابین ساینا سال ۹۹ نیز مختلف است .پس گول قیمت پایین فیلتر را نخورید .چون کیفیت پایین فیلتر در عملکر خودرو نیز تأثیر دارد .

قیمت فیلتر کابین ساینا سال 99

در مورد فیلتر کابین ساینا بیشتر بدانید

در مورد فیلتر کابین ساینا بیشتر بدانید

زمان تعویض فیلتر هوای خودرو با توجه به فصل و منطقه متفاوت است .اگر در شهرهای بزرگ با ترافیک سنگین و آلودگی هوای زندگی می کنید زمان تعویض فیلتر شما کوتاه تر است. هر چه بیشتر و سخت تر از فیلترتان کار بکشید زودتر گرفته و کثیف می شود. و باعث خرابی سوپاپ ها می شود. خودرو و تمام ماشین آلات از قطعه های مختلفی ساخته شده اند که هر کدام از آن ها تأثیر مهمی در عملکرد ماشین دارد.

فیلترهای به کار رفته در ماشین اغلب کار تصفیه را انجام می دهند و موتور، داخل کابین و بقیه قطعه ها را از آلودگی های بیرونی حفظ می کنند. اگر در داخل ماشین خود بوی نامطبوعی احساس می کنید و یا این که گرد و غبار بیش از حد به داخل ماشین وارد شود بهتر است نگاهی به فیلتر کابین خود بی اندازید. زمان تعویض فیلتر کابین به عوامل مختلفی از جمله میزان آلودگی هوا بستگی دارد. اما اگر احساس می کنید جریان هوا به خوبی در کابین جریان پیدا نمی کند و یا کولر خوب کار نمی کند به معنی کثیف بودن فیلتر است.

تیره شدن فیلتر هم نشانه های تعویض آن است. فیلتر کابین ساینا در پشت درب داشبورد بر روی سیستم تهویه مطبوع نصب می شود. که امکان نصب آن توسط خود کاربر فراهم است و در مدل های مختلف و قیمت های مختلف یافت می شود. فیلتر کابین نقش مهمی در سرعت ماشین و عملکرد خوب خودرو دارد.

موتور خودرو ساینا برای تامین نیروی لازم برای حرکت به هوای تمیز و کافی نیاز دارد. تمامی خودروها برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محفظه ی احتراق موتور نیاز به یک فیلتر استاندارد دارد. اما چیزی که می توان به طور کلی گفت این است که فیلتر هوای خودرو ساینا پس از طی هفت هزار کیلومتر باید بازبینی شود و حداکثر ۱۴هزار کیلومتر عوض شود.

خرید انواع فیلتر کابین ساینا

خرید انواع فیلتر کابین ساینا  انواع فیلتر کابین ساینا از طریق خرید آنلاین امکان پذیر می باشد. با خرید آنلاین می توانید مشخصات فنی و فیلتر کابین مختلف را با هم مقایسه کرد . خرید فیلتر کابین را می توان هم از طریق اینترنت سفارش داد و هم از طریق فروشگاه های مجاز هم می توان خریداری کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید