قیمت فیلتر روغن ریو سرکان اصلی

فیلتر روغن ریو،  فیلتر روغن برای انواع ماشین های سواری، سنگین و نیمه سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. تولید این فیلترها شامل فیلترهای پیچی، المنتی و اکو است عرضه می شود. شرکت سرکان یکی از شرکت های بزرگ تولید انواع فیلترها از جمله؛ فیلتر کابین، فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر خشک کن،فیلتر سوخت را به بازار عرضه می نماید.

   

   

قیمت فیلتر روغن ریو سرکان اصلی

مشخصات فیلتر روغن ریو سرکان اصلی

مشخصات فیلتر روغن ریو سرکان اصلی

خرید فیلتر روغن عمده در بازار، در بهترین برندها با کیفیت در انواع مختلف موجود است. تولید این قطعات از سوی شرکت های تولیدکننده داخلی و خارجی در کیفیت مختلف به بازار عرضه می شود.  فیلتر روغن ریو سرکان یکی از روغن با کیفیت و درجه یک می باشد که خرید و فروش در بازار این محصول زیاد

یک فیلتر روغن خوب و با کیفیت به آسانی می تواند ناخالصی ها را از روغن جداسازی کند و مقاومت بالایی در مقابل پارگی موتور ماشین از خود نشان می دهند. اما یک روغن فیلتر نامعتبر و غیر استاندارد باعث می شود که به موتور ماشین صدمات جدی وارد شود.

زمان مناسب برای تعویض روغن فیلتر ماشین بستگی به محیط زندگی هر شخص دارد و به طور متوسط می توانید سالی یک بار تعویض نمایید یا بعد از ۳۰ هزار کیلومتر کارکرد باید روغن فیلتر ماشین خود را تعویض کنید. اگر فیلتر ماشین را تعویض نکنید به راحتی باعث ورود آلودگی و یا بوی نامطبوع به داخل ماشین می شود.

فیلتر روغن با کیفیت و خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  • توانایی جداسازی ناخالصی ها
  • مقاومت در برابر پارگی
  • تحمل فشار شدید محفظه
  • مانع از نشتی های احتمالی روغن
  • جلوگیری از فشار به فیلتر و موتور خودرو

بنابراین فیلتر روغن کابین ماشین کاربرد مهمی دارد که هر راننده خودرو باید در نصب و یا در تعویض آن نباید کوتاهی کند.

خرید انواع فیلتر روغن ریو ارزان

خرید انواع فیلتر روغن ریو ارزان

انواع فیلتر روغن ریو ارزان از سوی شرکت های مختلف ایرانی به بازار عرضه می شود. تولید این محصولات در کیفیت های خوب و با مواد مرغوب به بازار عرضه می شود قیمت فروش آن بستگی به نوع محصول و کیفیت آن دارد. برای خرید این محصول می توان از مراکز فروش قطعات ماشین و لوازم یدکی مراجعه کرد.

لذا صادرات این قطعات خودرو به داخل کشور با تحریم های به عمل آمده مشکلات گوناگونی را ایجاد کرده است. در حال حاضر شرکت های خودروسازان ایرانی در تولید قطعات خودرو از جمله انواع فیلتر کابین پیشرفت های چشم گیری داشته اند و این قطعات را در کیفیت های خوب با مواد مرغوب تولید و وارد بازار خرید و فروش خودرو می نمایند، علاوه بر عرضه داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید