قیمت فیلتر روغن تیبا در بازار ۹۸

فیلتر روغن از مهمترین و حیاتی ترین وسیله های هر خودرو به حساب می آید که خودرو سازان موظف هستند بهترین مارک را برای این ماشین ها استفاده نمایند تا آلودگی به مرور زمان کاهش یابد و مصرف سوخت به کمترین حد خود برسد. قیمت فیلتر روغن تیبا به دست سازندگان این محصول تعیین می شود و از طریق وبلاگ و شبکه های دیگر در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. هزینه هایی که برای این فرآورده تصویب می شود یکنواخت نمی باشد و هر روز در حال نوسانات متعددی می باشد. در سال ۹۸ نرخ این کالا در تمام استان های کشور با تحولات زیادی رو به رو بود و هیچ یک از نمایندگی ها قیمت مشخصی را تعیین نکرده بودند، بنابراین مصرف کنندگان برای خرید با مشکلات زیادی مواجه می شدند.

قیمت فیلتر روغن تیبا در بازار 98

بورس فروش انواع فیلتر روغن خودرو های سبک و سنگین

بورس فروش انواع فیلتر روغن خودرو های سبک و سنگینخودرو های سبک و سنگین روغن های متفاوتی را استفاده می کنند که درصد هر کدام از آن ها بر روی بسته ها نوشته شده و به راحتی مصرف کننده را راهنمایی می نمایند. فیلتر ها بر حسب نیاز جامعه فروش خوبی دارند .

فروش فیلتر روغن خودرو بسیار راضی کننده می باشد، چون بیشتر کلان شهر ها به علت آلودگی بالا موظف می باشند که خودروی خود را هر ماه چک نمایند و از سالم بودن قطعات مطمئن شوند. فروش بیشتر به صورت آنلاین انجام می شود تا مشتری امکان خرید از نقاط دورتر را داشته باشد و تهیه کردن اجناس به چند فروشگاه کوچک محدود نشود. مصرف کنندگان از طرح های اینترنتی استقبال زیادی کرده اند. تعویض کردن این فرآورده نیازی به مکانیک ندارد. 

مشخصات فنی و عملکرد بهترین فیلتر روغن خودرو تیبا

فیلتر های روغن از بهترین مواد ساخته می شوند تا عملکرد خوبی را به مشتری تحویل دهند. شرکت های سازنده برچسب هایی را بر روی بسته های این کالا نصب می کنند که تمام مشخصات محصول بر روی آن درج شده و طرز استفاده را به مصرف کننده نشان می دهد.

مشخصات فنی فیلتر روغن تیبا به وسیله لیست های گوناگون در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که بهترین راهنما محسوب می شود. کارخانه های تولیدی فرآورده را طوری تهیه می کنند که با اقلیم های مختلف سازگاری دارد و در تمام فصل سال قابل استفاده می باشد. علامت استاندارد از شاخصه های بسیار مهمی است که باید در ساخت این کالا رعایت شود تا شرکت ها بتوانند علاوه بر نیاز های داخلی مقداری از فرآورده های خود را به کشور های خاورمیانه صادر کنند و ارز فراوانی را به کشور وارد کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید