قیمت فیلتر روغن ایسوزو در سال جاری

در این مقاله قصد داریم پیرامون فیلتر روغن، مشخصات آن، قیمت فیلتر روغن در سال جاری و بهترین برندهای مرتبط با فیلتر روغن صحبت کنیم. آنچه به بالاخص در این مطلب حائز اهمیت است قیمت فیلتر روغن ایسوزو است که در ادامه به بحث و بررسی آن خواهیم پرداخت. 

 قیمت فیلتر روغن ایسوزو در سال جاری

مشخصات فیلتر روغن ایسوزو

مشخصات فیلتر روغن ایسوزوپیش از آن‌که به بحث در خصوص مشخصات فیلتر روغن بپردازیم، توضیح مختصری پیرامون عملکرد فیلتر روغن و ساز و کار آن خواهیم داشت چرا که عملکرد بهینه فیلتر تا حد زیادی به کیفیت و جنس فیلتر وابسته است.

روغن از درون فیلتر روغن به داخل موتور پمپ می شود و چنانچه فیلتر فاقد کیفیت مناسب بوده یا آلوده باشد، قادر نیست روغن را به میزان کافی و به سهولت از درون خود عبور دهد و در چرخش‌های بالا، روغن به موتور نمی رسد که در نتیجه‌ی آن، استهلاک موتور در چرخش تند به شدت بالا می رود و پس از مدتی کوتاه، ضریب کمپرس موتور به دلیل خوردگی پیستون ها کم می شود و در نهایت موتور می سوزد.

فیلترهای روغن برای انواع اتومبیل متفاوت است و از این‌رو، فیلترهای روغن دارای مشخصات عمومی و خاص می‌باشد. لازم به ذکر است که فیلترهای روغن در دو دسته تقلبی و اصلی در بازار عرضه می‌شوند و خریداران بایستی دقت لازم را هنگام تهیه فیلترهای اصلی و تشخیص آن از فیلترهای تقلبی به کار گیرند. 

فیلتر های تقلبی که به صورت کارگاهی تولید می شوند قابل اعتماد نیستند چرا که کاغذ این فیلترها کیفیت بسیار پایینی دارد که یا روغن را به خوبی از خود عبور نمی دهند یا نمی تواند ناخالصی های بسیار ریز و نانومتری روغن را جذب کند.  ضمن اینکه حتی در مواردی‌، کاغد فیلتر روغن پس از مدتی، به دلیل گرما و فشار زیاد روغن، داخل روغن موتور حل می شود که این امر آسیب جدی به موتور رسانده و سوختن آن را به همراه دارد. 

بنابراین، فیلتر روغن مرغوب و با کیفیت بایستی تهیه گردد که دارای مشخصات و قابلیت های زیر است:

۱. عدم مقاومت در برابر ورود روغن؛

۲. جدا سازی ذرات از روغن؛

۳. قدرت جذب بیشتر آلودگی‌ها؛

 ۴. مقاومت در برابر پارگی؛

۵. محفظه کار آمد با قابلیت تحمل فشار بالا؛
۶. آب‌بندی مناسب و
۷. دارای سوپاپ اطمینان

فروشگاه عرضه کننده بهترین مارک فیلتر روغن ایسوزو

فروشگاه عرضه کننده بهترین مارک فیلتر روغن ایسوزو فروشگاه‌های عرضه کننده بهترین فیلتر روغن ایسوزو فروشگاه‌‌هایی هستند که در سطح شهر انواع محصولات ایسوزو، لوازم یدکی خودرو و انواع روغن موتور و فیلتر روغن را با کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب و بعضاً گران در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. 

فروشگاه‌های عرضه کننده‌ی محصولات ایسوزو به صورت اینترنتی  نیز یکی دیگر از فروشگاه‌هایی است که این محصول را به سهولت به مشتریان و خریداران عرضه می نماید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید