قیمت فیلتر روغن ام وی ام ۳۱۵ در بازارهای مشهد

فیلتر روغن موتور یک وسیله ضروری برای خودرو می باشد که از ورود ذرات معلق به داخل روغن خودرو جلوگیری می کند و همین کار ساده باعث کار کرد بهتر خودرو می شود و عمر موتور و روغن موتور افزایش داده می شود. همه خودرو ها به این قطعه نیاز دارند. خودوری ام وی ام ٣۱۵ هم یکی این خودرو هاست. قیمت فیلتر روغن ام وی ام ۳۱۵ در بازار های مشهد، همانند سایر شهر ها متفاوت می باشد و برای خرید ارزان تر بهتر است به نمایندگی های مجاز و سایت های فروش معتبر مراجعه کنید و با دیدن برند های مختلف این فیلتر ها، می توانید فیلتر مورد نظر خود را خریداری کنید. 

قیمت فیلتر روغن ام وی ام 315 در بازارهای مشهد

چند نوع فیلتر روغن خودرو های سبک در بازار موجود است

چند نوع فیلتر روغن خودرو های سبک در بازار موجود است در بازار چندین نوع فیلتر روغن خودرو سبک وجود دارد که برترین نوع آن فیلتر های میکروتاپ می باشند. این فیلتر ها، همان گونه که از نام آن مشخص است، از ورود ریز ترین ذرات معلق و براده های آهن به داخل روغن جلوگیری می کند و از محبوبیت زیادی بین مصرف کنندکان برخوردار می باشد. 

برای تعویض این فیلتر های معمولا بازه زمانی ۵ تا ۱۰ هزار کیلومتر را در نظر می گیرند ولی در زمان تعویض روغن بهتر است فیلتر روغن هم تعویض گردد؛ زیرا ذرات چسبیده به فیلتر ممکن است دوباره وارد روغن تمیز شود و از کیفیت فعالیت موتور اتومبیل کاسته شود. 

اگر نسبت به تعویض به موقع فیلتر روغن بی توجه باشیم باعث کاهش فعالیت موتور و در نتیجه ورود ذرات به روغن موتور می شود و مانع حرکت موتور می شود و در نتیجه ممکن است به سوختن موتور منجر شود.

 پس با تعویض به موقع و استفاده از فیلتر روغن با کیفیت، می توان در هزینه تعمیر و نگهداری از موتور خودرو صرفه جویی کرد. 

خصوصیات و عملکرد فیلتر روغن ام وی ام ۳۱۵

فیلتر روغن های با کیفیت ویژگی های مخصوص به خود را دارد. خصوصیات فیلتر روغن ام وی ام ۳۱۵ همانند سایر اتومبیل ها موارد زیر می باشد: 

  • قابلیت جذب بالای آلودگی ها مانند ذرات معلق، براده های آهن و …
  • مقاومت در برابر فشار فیزیکی 
  • دارا بودن محفظه مقاوم در برابر ضربه و دمای موتور 
  • دارا بودن سوپاپ اطمینان 

این خصوصیات از طریق استاندارد بین المللی صنعت خودور سازی تعیین شده است و در تولید قطعات خودرو های برتر جهان از آن الگو برداری شده است. 

توجه داشته باشید که سفت بستن یا شل بستن بیش از حد فیلتر روغن می تواند باعث خرد شدن مادگی آن شود و در نتیجه منجر به هدر رفتن روغن اصلی شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید