قیمت فروش اب رادیاتور رانا

قیمت فروش آب رادیاتور رانا بسته به حجم بسته بندی آن متفاوت است و مشتریان می توانند این محصول با کیفیت و ارزان را در مراکز فروش لوازم خودرو تهیه کنند. 

قیمت فروش اب رادیاتور رانا

مواد تشکیل دهنده آب رادیاتور رانا

مواد تشکیل دهنده آب رادیاتور رانا پدیده جرقه زدن شمع از مخلوط سوخت و هوا در و‌منفجر شدن سیلندر در هر دقیقه صدها بار در موتور رخ می‌دهد. انفجار های داخل سیلندر نسبتاً کوچک هستند، اما با تعداد زیاد آن‌ها گرمای شدید تولید می‌شود. مواد تشکیل دهنده آب رادیاتور مخلوطی از اتیلن و پروپیلن گلیکول و آب است که معمولاً در نسبت ۵۰ /۵۰ ساخته شده‌است.

دو نوع سیستم خنک‌کننده استفاده‌شده در وسایل نقلیه وجود دارد که عبارتند از :

۱٫ موتور هایی که تنها با هوا خنک می‌شوند

این موتور ها امروزه کمتر ساخته می‌شوند، با این حال این نوع خودرو ها در اوایل قرن بیستم بسیار دیده می‌شدند.این نوع سیستم خنک کننده هنوز در تراکتورهای باغی و ماشین‌ های مراقبت از حیاط استفاده می‌شوند.

۲٫ موتور هایی با خنک کننده مایع خنک می‌شوند

آب رادیاتور در یک محیط گرم و تحت شرایط سخت عمل می‌کند و در طول زمان کارایی خود را از دست خواهد داد. از همه مهم‌تر، در صورت تعویض نکردن آب رادیاتور پس از مدتی قسمت‌های سرد موتور و رادیاتور در معرض خوردگی قرار می‌گیرند. 

تعویض آب رادیاتور باعث حذف آلاینده های موجود در آن ‌می‌شود که در نهایت از مسدود شدن سیستم خنک‌کننده و به خصوص ایجاد مشکل در فصل زمستان و تابستان جلوگیری می‌کند. برخی درون رادیاتور به جای آب رادیاتور، آب می‌ریزند، اما باید دقت کنید که ریختن آب به جای آب رادیاتور می‌تواند برای خودرو مشکلاتی را ایجاد کند.

معرفی انواع مختلف آب رادیاتور رانا

آب رادیاتور رانا یا همان مایع رادیاتور، می تواند از مواد مختلفی تشکیل شده باشد. بعضی ها از آب شهری به عنوان آب رادیاتور استفاده می کنند. عده زیادی از آب معمولی به عنوان آب رادیاتور در خودرو استفاده می کنند که این کار بسیار اشتباه است و در اثر این تبخیر املاح و ترکیبات درون این آب در رادیاتور رسوب کرده و موجب گرفتی یا خوردگی لوله آن می شوند.

انواع آب رادیاتور رانا در بسته بندی و حجم های مختلف برای مشتریان در مراکز عمده به فروش می رسد. همیشه سعی کنید به دنبال بهترین و با کیفیت ترین مواد مورد نیاز یا قطعات برای خودرو خود باشید زیرا در صورت غافل شدن در آینده مجبور خواهید بود هزینه بسیاری برای تعمیر اساسی خودرو کنید. در نتیجه در مورد بهترین آب رادیاتور خودرو نیز سعی کنید در درجه اول به سراغ آب رادیاتور( مایع خنک کننده) و سپس آب مقطر بروید تا عملکرد خودرو بهبود یابد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید