قیمت فروش آب رادیاتور سمند در بازار

آب رادیاتور سمند در بازار در بسته بندی های ۲ لیتری و ۳ لیتری، با قیمت فروش متفاوت به مشتریان ارائه داده می شود.بهترین نمونه آب رادیاتور ها، تولیدات برند سازی شده در بازار هستند.مشتریان می توانند از برند های شناخته شده خریداری کرده و با اطمینان از آنها استفاده نمود. 

قیمت فروش آب رادیاتور سمند در بازار

مشخصات بهترین آب رادیاتور سمند

مشخصات بهترین آب رادیاتور سمند آب رادیاتور سیالی است که  حرارت و گرمای تولید شده در موتور را جذب می کند و سپس آن را از طریق رادیاتور به بیرون از خودرو هدایت می نماید.

وظیفه آب رادیاتور شبیه عملکرد بخاری های خودرو در فصول سرد سال است. 

ترکیبات بهترین آب رادیاتور چیست؟

مایع خنک کننده که به آن ضد یخ نیز گفته می شود، مخلوطی از اتیلن و پروپیلن گلیکول و آب است که معمولاً در نسبت های ۵۰_۵۰ تولید می شود، این مخلوط در واقع  همان آب رادیاتور است که در بسته بندی های مختلف در بازار به فروش می‌رسد.

آب رادیاتور به عنوان یک سیستم خنک کننده نیز شناخته شده می باشد.

 انواع سیستم خنک کننده مورد استفاده در وسایل نقلیه دو نوع هستند:

  1. موتور هایی که تنها با هوا خنک می شوند: این موتور ها امروزه  کمتر ساخته می شوند، روند ساخت این خودروها در اوایل قرن بیستم بوده است. استفاده از  این نوع سیستم خنک کننده امروزه در  ساخت تراکتورهای باغی و ماشین‌ های مراقبت از حیات استفاده می شود.
  2. موتور هایی که با خنک کننده مایع خنک می شود: در حال حاضر تمامی تولید کنندگان خودرو در سراسر جهان از این مورد موتورها استفاده می کنند.

انواع برند آب رادیاتور سمند در بازار

چرا باید آب رادیاتور را تعویض کرد؟

این سوال برای اکثر خودرو دار ها پیش می آید که چرا باید در زمان های مشخص آب رادیاتور را تعویض کنند.

در ادامه مطلب به  شرح پاسخ  این سوال می پردازیم.

همان طور که می دانید آب رادیاتور در یک محیط گرم و تحت شرایط خیلی سخت در حال فعالیت است و در طول زمان های مختلف کارایی خود را از دست می دهد.

 تعویض مایع خنک کننده داخل آب رادیاتور باعث حذف آلاینده های موجود در این وسیله شده است و در نهایت از مسدود شدن  جریان گردش آب جلوگیری می شود.

 انواع برند آب رادیاتور سمند در بازار:

آب رادیاتور در ایران در برندهای متفاوت تولید می شود، مهمترین این برند ها عبارت است از:

  • کاسترول
  • کاسپین
  • ایرانول
  • اسپیدی
  • سپاهان

همچنین مشتریان جهت خرید و همچنین استعلام قیمت  انواع آب رادیاتور  خودرو ها در برندهای ایرانی می‌توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید