قیمت ضدیخ بوش ۱ لیتری

خرابی موتور در اوایل صبح وقتی جیوه از صفر درجه تجاوز نمی کند، این نوع سناریویی است که هر راننده ترجیح می دهد از آن جلوگیری کند. در صورت سرمازدگی، موتورها آسیب دیده و سریعتر خراب می شوند. به همین دلیل استفاده از مایع خنک کننده با عملکرد ضد یخ مناسب بسیار مهم است. ضدیخ بوش یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است که به برسی آن خواهیم پرداخت.

قیمت ضدیخ بوش 1 لیتری

نکات طلایی در خرید ضدیخ بوش

نکات طلایی در خرید ضدیخ بوش در دوره هایی از سرمازدگی شدید زمستانه، شما در رنج از دمای منفی تنها نیستید. به محض شروع زمستان، وسایل نقلیه نیز ضعف هایی را نشان می دهند. برای جلوگیری از مشکلات زمستانی، اقدامات احتیاط آمیز بهترین گزینه است. صدر این اقدامات ضد یخ است.

مایع خنک کننده یا ضدیخ سبز رنگ بوش به گونه‌ ای طراحی شده است که زیر ۱۰۰ درجه سانتیگراد جوش نیاورد و در دمای پایین منجمد نشود. بدین ترتیب دمای ثابت موتور را تضمین می کند، که نه تنها از گرمای بیش از حد بلکه از انجماد جلوگیری می کند.

هنگامی که یک موتور به درستی کار کند، گرما انرژی حاصل از احتراق سوخت را تولید می کند. یک سوم آن برای جابجایی وسیله نقلیه استفاده می شود، یک سوم دیگر توسط اگزوز تخلیه می شود و یک سوم باقی مانده  در بلوک موتور رسوب می کند. اینجا است که مایع خنک کننده بوش وارد عمل می شود. این محصول گرما را جذب می کند و آن را به رادیاتور منتقل می کند و سپس آن را در محیط توزیع می کند.

با از بین بردن این گرما، ضدیخ بوش عملکرد مناسب موتور را تضمین کرده و از گرمای بیش از حد جلوگیری می کند.

ضدیخ بوش دارای چندین ویژگی است:
– محافظت از یخ زدگی.
– محافظت از گرمای بیش از حد.
– انتقال بهینه حرارت.
– محافظت در برابر خوردگی، فرسایش و حفره دار شدن اجزای موتور حتی در دماهای بسیار بالا.

– ارگانیک: فناوری افزودنی آلی (OAT)
ضدیخ های بوش در این دسته قرار می گیرند. آن ها از نظر زیست محیطی بسیار کم ضرر هستند. البته این به معنای آن نیست که می توان آن را خورد.
در اصل، این محصول بی رنگ است و تولید کنندگان می توانند رنگ ها را برای شناسایی آن ها اضافه کنند.

در گذشته،ضدیخ ها به رنگ سبز با مایع زرد توصیه می شده ولی امروزه رنگ های متفاوتی برای ضد یخ وجود دارد که تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند ولی کارشناسان استفاده از ضدیخ سبز رنگ را پیشنهاد می کنند.

به راحتی می توانید زمان تعویض ضدیخ ماشین خود را آزمایش کنید تا دریابید که آیا تغییر آن خوب است یا نه.

۲ ابزار وجود دارد:

تست کننده ضد یخ.
رفسنجومتر.

پخش عمده ضدیخ بوش ۱ لیتری

پخش عمده ضدیخ بوش 1 لیتری مجموعه ما اقدام به پخش انواع مختلف ضدیخ در بسته بندی های مختلف نموده است. ضدیخ بوش ۱ لیتری یکی از انواع ضدیخ است که شما عزیزان می توانید با یک تماس و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید