قیمت روغن کاسترول جی تی ایکس اصل

استفاده از روغن موتور مناسب، نقش بسزایی را در حرکت خودرو و سلامت آن ایفا می کند. در هنگام استفاده از خودرو، تمام قطعات موتور به حرکت می آیند و به نوعی با هم در ارتباط هستند. به کار بردن روغن بی کیفیت، اصطکاک را بالا برده و باعث ایجاد خوردگی و عمر قطعات را کوتاه می کند. قیمت روغن کاسترول جی تی ایکس، بر اساس استاندارد های کیفی و مرغوبیت افزودنی ها و همچنین اندازه آن در بسته بندی های مختلف، متفاوت است. 

قیمت روغن کاسترول جی تی ایکس اصل

میزان کارکرد روغن کاسترول جی تی ایکس

میزان کارکرد روغن کاسترول جی تی ایکس در ابتدا روغن موتور، جهت روانکاری قطعات موتور استفاده می شد. اما با مواجه شدن و مشاهده نمودن آسیب هایی نظیر، زنگ زدگی، خوردگی و مسدود شدن قطعات بر اثر رسوب، متخصصان به فکر تولید روانکار هایی با قابلیت ها و مزایای بهتری افتادند. در ادامه به ویژگی های روغن کاسترول جی تی ایکس و نحوه کارکرد این محصول می پردازیم. 

روغن کاسترول جی تی ایکس، کیفیت و کارایی خود را در دما های بالا و پایین حفظ کرده و موجب عملکرد بهینه موتور می گردد. در نتیجه از سایش قطعات و آسیب رسیدن به آنها جلوگیری های لازم را به عمل می آورد. این محصول، با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و دانش متخصصین، تولید شده و بالاترین کارکرد را دارد. در حال حاضر، روغن های معمولی در دما های بالا و پایین، دارای کارکرد مناسبی نیستند، در حالی که روغن کاسترول این نگرانی را بر طرف کرده و در دما های مختلف کارکرد موتور خودرو را بیمه می کند.  

میزان کارکرد روغن موتور کاسترول جی تی ایکس، به عوامل متعددی بستگی دارد، که باید مورد توجه قرار داده شوند. یکی از این عوامل، شرایط کاری موتور،  مانند رانندگی با سرعت بالا است. روشن و خاموش شدن موتور به مراتب زیاد، در هوای سرد و یا رانندگی در جاده های خاکی به مدت طولانی، از جمله این عوامل است. کیفیت سوخت مصرفی و تعویض به موقع فیلتر های هوا و روغن، در کارکرد روغن کاسترول موثر است. جهت انتخاب این محصول، باید  ویسکوزیته مناسب، ضریب اصطکاک پایین و توانایی روانکاری قطعات و بخش های مختلف موتور، مد نظر قرار بگیرد. 

نمایندگی فروش روغن کاسترول اصل

نمایندگی فروش روغن کاسترول اصل نمایندگی روغن کاسترول، همواره سعی می کند که بهترین محصول از نظر اصل بودن، بر اساس استاندارد های کیفی و مورد تایید سازمان های جهانی معتبر و همچنین مرغوبیت بالا، به طور گسترده ای در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. فروش روغن کاسترول اصل، تحت نظر کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش انجام می پذیرد. در زمان خرید، حتما به مشخصات درج شده بر روی بسته بندی محصول توجه نمایید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید