قیمت روغن چرخ صنعتی جک سال ۹۹

میزان تماس و برخورد قطعات به کار رفته در چرخ صنعتی هنگام کار بسیار زیاد می باشد و چنانچه از ابزار مناسب برای کاهش این اصطکاک استفاده نشود منجر به سایش قطعات و در نتیجه کاهش طول عمر مفید چرخ صنعتی می شود. روغن چرخ یکی از ملزومات عملکرد مناسب آن و جلوگیری از سایش قطعات می باشد. مشخصات روغن چرخ صنعتی جک به چه شکل است و قیمت روز این محصول چگونه است؟

قیمت روغن چرخ صنعتی جک سال 99

مشخصات روغن چرخ صنعتی جک

مشخصات روغن چرخ صنعتی جک

برای دوخت تجاری انواع لباس از چرخ صنعتی استفاده می شود. این دستگاه در واقع یک ماشین مکانیکی می باشد که قطعات فلزی بسیاری در درون آن به شکل پیچیده در کنار هم قرار گرفته اند. ارتباط تنگاتنگ قطعات مختلف این وسیله منجر به برخورد و اصطکاک مداوم آنها با هم می شود بنابراین برای کاهش میزان اصطکاک و جلوگیری از سایش قطعات چرخ صنعتی باید به طور مرتب عملیات روغن کاری انجام شود.

انواع مختلف روغن با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارند. استفاده از روغن های به رنگ زرد مایل به قهوه ای که در واقع روغن سوخته تصفیه شده هستند می تواند آسیب جدی به چرخ صنعتی جک وارد کند.

مناسب ترین روغن برای ایجاد روانکاری بین قطعات این چرخ بی رنگ بوده و‏ از غلظت مناسبی برخوردار است. غلظت این روغن نه به حدی است که مانند آب چکه کند و نه آنقدر غلیظ است که در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد کند.

از خصوصیات بارز روغن چرخ صنعتی جک این است که قابلیت جذب حرارت بالایی دارد و به این ترتیب از وارد آمدن آسیب به قطعات چرخ در نتیجه گرما جلو گیری می کند.

بهترین روغن چرخ های این وسیله از مواد سنتتیک  ساخته شده اند و با اضافه کردن ترکیبات مختلف به خاصیت روان کاری آنها افزوده شده است.

فروش روغن چرخ صنعتی ارزان

فروش روغن چرخ صنعتی ارزان چنانچه در زمینه فروش انواع لوازم خیاطی دارای فروشگاه می باشید و یا به صادرات این محصولات به کشورهای همسایه اشتغال دارید. استفاده از روغن صنعتی ارزان برای چرخ  می تواند گزینه بسیار مناسبی براي توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

براي خريد این محصول می توانيد با کارشناس فروش روغن صنعتی ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت فروش آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید