قیمت روغن ترمز خودرو سمند

روغن ترمز خودرو،  یکی از روغن های پرمصرف می باشد، مصرف این روغن برای رانندگان خودرو و موتورها مختلف ضروری است. روغن ترمز خارجی در برندهای مختلف از کشورهای همسایه وارد بازار خودروسازان می شود. روغن ترمز یک روغن مهم و لازم در ترمز خودروها است که باعث می شود سیستم ترمز ماشین به خوبی عمل کند و عمر موتور نیز بیشتر شود.  باید در هر سال یک بار یا در هر ۵۰۰۰۰  کیلومتر روغن ترمز ماشین را تعویض نمایید.

قیمت روغن ترمز خودرو سمند

ساختار مولکولی روغن ترمز خودرو

ساختار مولکولی روغن ترمز خودرو

ساختار مولکولی روغن ترمز از ترکیبات پلی گلیکول اتری تشکیل می شوند.  این مایع تولید شده نسبت به گرما و رطوبت حساس می باشد و در موقع جذب رطوبت نقطه جوش ترمز را پایین می آورد و خاصیت خود را از دست می دهد. معمولا نقطه جوش معمولی این روغن ها بالای ۱۸۵ درجه سانتیگراد می باشد. فروش این روغن ها در ایران به صورت استاندارد دات ۳ و دات ۴ به رنگ زرد و  آبی به بازار عرضه می شود.

روغن ترمز خودرو چه ویژگی های دارد؟

  • در صورت کاهش دما منجمد نمی شود و باید سیال باقی بماند.
  • وقتی دما افزایش می یابد تبخیر شود یا جوش بیاید و مقاومت داشته باشد.
  • از خورده و خوردگی شدن بخش های مختلف ترمز جلوگیری کند.

لذا باید توجه نمایید، در استفاده از روغن اگر رنگ روغن ترمز ماشین های لوکس مانند بی ام و اگر روغن استفاده شده قبلی شما آبی باشد باید مصرف بعدی هم رنگ روغن آبی اضافه کنید و اگر نارنجی باشد باید روغن ترمز نارنجی به آن اضافه شود زیرا مواد تولید شده در آنها خیلی باهم متفاوت است.استفاده از روغن ترمز مفید برای یک ماشین باعث می شود که ماشین شما در سلامت کامل و طولانی قرار بگیرد. لذا نباید در تعویض روغن هر ساله در خودرو خود کوتاهی کنید تا به موتور خودرو مشکل ایجاد شود .

ارائه کننده روغن ترمز خودرو

ارائه کننده روغن ترمز خودرو

ارائه روغن ترمز در ایران، در برندها و مارک های مختلف به بازار عرضه می شود. مرکز فروش عمده انواع روغن ترمز ایرانی و خارجی از طریق نمایندگی های استان های کشور از طریق فروشندگان برتر به مشتریان عرضه می شود. این محصولات با کیفیت و درجه یک تولید شده اند، که با برندهای مختلف عرضه می شوند. خرید روغن خارجی را می توانید از مغازه های لوازم یدکی خودرو یا از طریق فروشگاه های اینترنتی شرکت های معتبر سفارش خرید کنید. قیمت فروش این روغن ها با توجه به نوع برند متفاوت است. در واقع قیمت خرید روغن ترمز خارجی نسبت به روغن های ایرانی گران تر می باشد. در صورت خرید آنلاین حتما از فروشگاه شرکت ها اطلاعات لازم را کسب نمایید تا بهترین روغن را برای ماشین خود خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید