قیمت روغن بهران تراش سال جدید

امروزه در انواع مختلف فرایند، تولیدات متفاوتی جای گرفته است. یکی از مهم ترین فرایند هایی که امروزه به شکل دهی و ساخت طیف وسیعی از قطعات فلزی یا غیر فلزی می انجامد، فرایند براده برداری است. براده برداری با ایجاد حرارت بسیار بالا همراه است که این حرارت باعث از بین رفتن ابزار برش می گردد. روغن بهران تراش با مخلوط شدن با یک سری مواد دیگر به یک مایع خنک کننده بسیار با کیفیت تبدیل می گردد و طول عمر ابزار شما و دقت در کار شما را تضمین می کند.

قیمت روغن بهران تراش سال جدید

موارد مصرف روغن بهران تراش

موارد مصرف روغن بهران تراش همان طور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم در فرایند های خنک کاری عملیات براده برداری یا همان تراشکاری از این ماده استفاده می گردد. روغن ها به طولانی تر شدن طول عمر ابزار کمک می کنند و سطح پیشرفته قطعات قطعات ماشینکاری شده را بهبود می بخشند. دانستن نقش و انواع خنک کننده به شما کمک می کند تا خنک کننده ای را انتخاب کنید که مناسب دستگاه و کار شما باشد. با حفظ صحیح میزان غلظت مایع خنک کننده خود، نه تنها عمر مایع خنک کننده بلکه ابزار و ماشین خود را تمدید می کنید.

همچنین روش های جدید براده برداری وجود دارند که از طریق فشار برشی مایعات اقدام به براده برداری می کنند. این مایع معمولا روغن است. برش مایع نوعی از مایع خنک کننده و روان کننده است که به طور خاص برای فرآیندهای فلزکاری، مانند ماشین کاری و شکل دهی بهینه شده است. انواع مختلفی از مایعات برش وجود دارد که شامل روغن، امولسیون روغن و … می باشند. مایع برش از تقطیرهای نفتی، چربی های حیوانی، روغن های گیاهی، آب و هوا یا سایر مواد اولیه خام تهیه می شود. بسته به نوع نوع کار، مایع برش در نظر گرفته می شود، می توان از روغن به عنوان سیال برش، روغن برش، ترکیب برش، خنک کننده یا روان کننده استفاده نمود.

بیشتر فرآیند های فلزکاری و ماشینکاری بسته به نوع قطعه کار می توانند از استفاده از سیال برش بهره مند شوند. برش فلز به دلیل اصطکاک و انرژی از دست رفته در تغییر شکل مواد، گرما ایجاد می کند. هوای اطراف آن از هدایت حرارتی کمی برخوردار است (گرما را ضعیف انتقال می دهد) به این معنی که یک خنک کننده ضعیف است. سرمایش هوای محیط گاهی اوقات برای کاهش نور و چرخه کم کار معمولی برای تعمیر، تعمیر و عملیات (MRO) یا کار سرگرمی کافی است. برش مایعات نیز با روانکاری رابط بین لبه برش ابزار و تراشه به روند برش کمک می کند. با جلوگیری از اصطکاک در این رابط، از برخی از تولید گرما جلوگیری می شود. این روغنکاری همچنین به جلوگیری از جوشکاری تراشه ها بر روی ابزار کمک می کند، که این امر باعث قطع شدن برش های بعدی می شود.

مرکز تولید روغن بهران تراش در تهران

مرکز تولید روغن بهران تراش در تهران مرکز تولید روغن بهران تهران یکی از حرفه ای ترین مراکز تولید انواع مختلف روغن در ایران و خاورمیانه می باشد. شما می توانید محصولات این شرکت را با بهترین قیمت تهیه نمایید. کافی است با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید