قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری بنزینی

روغن موتور از محصولات پر کاربرد و استراتژیک در فرآیند حرکتی ماشین به حساب می آید که  در روان کاری موتور ماشین استفاده می گردد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری جز پر فروش ترین ها در این بخش محسوب می شود که نیاز خودروها با موتور سبک را برآورده می کند. 

قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری بنزینی

خصوصیات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری بنزینی

خصوصیات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری بنزینی

از خصوصیات مهم و با اهمیت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۵۰ یک لیتری می توان به: کاهش آلایندگی هوا و محیط زیست، جلوگیری از خوردگی قطعات خودرو، افزایش طول عمر، موتور، کنترل فرسایش موتور و غیره می باشد.

شرکت نفت ایرانول با استفاده از جدیدترین و بهترین فرمول تولید روغن یکی از اصلی‌ترین گزینه های انتخاب محصول از سوی مصرف کنندگان داخلی و خارجی است. کنترل مصرف و کاهش در هزینه ها و نیز استارت زدن آسان موتور و رسیدن سریع روغن به موتور از دیگر خواص مشتری مداری این محصول است. 

بهترین روغن ایرانول از لحاظ کیفیت عالی می باشد که این محصول یک لیتری است که مورد اطمینان فروشندگان و مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور می باشد.

این روغن موتور ها در دو نوع دیزلی و بنزینی و با بالاترین کیفیت ارائه می شوند و مناسب خودرو هایی مانند نیسان وانت، پیکان وانت، رنو، مزدا و غیره است.

این روغن بر پایه پارافینیک حاصل از پالایش برشی از نفت خام و فرآیند پالایش با هیدروژن به وجود می آید و مناسب استفاده در هر شرایط آب و هوایی و هم چنین تمامی فصل ها است.

خرید روغن ایرانول با بهترین کیفیت

خرید روغن ایرانول با بهترین کیفیت

در هنگام خرید روغن ایرانول باید به نکات مهمی از جمله درجه کیفیت ، تناسب قیمت، در دسترس بودن آسان آن و رضایت مندی در عمل کرد آن توجه و دقت لازم نمود.

حجم وسیعی از نیاز جامعه به این نوع روغن با حجم کم باعث شده است که تولیدات داخلی با کشورهای بیگانه به رقابت به پردازند و به تواند بازارهای خارجی را هم چون داخلی به تصاحب بگیرند.

رانندگان به سلامت موتور ماشین خود اهمیت داده و به استفاده از تجربه متخصصین این امر اکتفا کرده و محصول ایرانی را جایگزین روغن موتور تولید دیگر کشور ها کرده اند.

روغن ایرانول یک لیتری به رقابت با دیگر محصول همین شرکت در زمینه بازاریابی کرده و گوی رقابت را از سایر محصولات این شرکت ربوده و به پیش برد اهداف مالی و کیفی این شرکت کمک شایانی کرده است.

امروزه خریداران زیادی در سرتاسر کشور در این زمینه فعالیت می کنند که‌ محصول خود را با کیفیت عالی و مرغوب از درب کارخانه خریداری نموده و آن را با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می رسانند که خرید به این روش ارزان تر و نیز مقرون به صرفه تر می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید