قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه سال ۹۹

روغن موتور یکی از محصولات جدایی ناپذیر در بخش ماشین آلات است که در فرآیند روان کاری موتور ماشین های سبک و سنگین استفاده می شود از آنجا که حجم مصرفی این محصول بستگی به نوع ماشین و موتور آن دارد حجم های یک لیتری، چهار لیتری، بیست لیتری و بشکه ای ارائه می گردد.

اکثر ماشین آلات سنگین و دستگاه های تمام اتوماتیک کارخانه ها به حجم ‌بیشتری از این محصول احتیاج دارند. روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه با بیشترین حجم مصرفی بسته بندی و به بازارهای داخلی و خارجی صادر می شود حد زیادی از مصرف روغن موتور در کارخانجات و کار گاه های صنعتی برای روان کردن و استفاده آسان تر از دستگاه ها ی این مکان ها استفاده می شود

قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه سال 99

خصوصیات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه

خصوصیات روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه

روغن موتور ها  بر دو نوع اند یا بنزینی هستند یا دیزلی که بنا بر نوع سوخت خودرو ها کاربرد دارند از ویژگی بارز این محصول می توان به افزایش طول عمر موتور،کاهش آلایندگی ها، آسیب پذیری حداقلی قطعات، کاهش اصطکاک و فرسایش قطعات اشاره کرد.

این روغن ها در محیط زیست به عنوان محصولات با آلایندگی پایین تولید می شوند و با بازیافت دوباره آناز این آلودگی جلوگیری می کنند. روغن ایرانول خود نیز به انواع مختلف و حجم  های دیگر تقسیم می شود به عنوان مثال در روغن موتور ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ در خودرو های اتومات خارجی استفاده می شود .

خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه ایرانی

خرید روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴۰ بشکه ایرانی

روغن ایرانول یکی از بهترین و مرغوب ترین روغن موتور های مورد استفاده ماشین آلات است اگر بخواهیم از رانندگان با تجربه در مورد خرید روغن ایرانول مشورت بگیریم قطعا آنها روغن ایرانول ایرانی را توصیه می کنند چرا که با رقبای خارجی به رقابت پرداخته اند و به درصد قابل قبولی از کیفیت دست یافته اند و توانسته اند علاوه بر بازارهای داخلی، بازارهای خارجی را نیز به تصاحب خود در آورند.

بیشتر محصولات داخلی این حوزه با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان دائمی و خاص خود قرار می دهد  و با فروش این محصولات عمده، در کنار آن دیگر محصولات خود نظیر فیلتر هوا و غیره اشاره کرد.

صادرات این محصول به کشور های خارجی و اروپایی باعث شده تا با استفاده از دانش روز دنیا در پی کسب تجربه ها و تکنولوژی های مدرن به این صنعت کمک کرده و متخصصین فعالی در آن تربیت کنیم و کشور را در شرایط تحریم بی نیاز کنیم به علاوه که امروزه در شرایط سخت متخصصین این امر در تلاشند که روز به روز بر کیفیت این محصول بیفزایند تا از آلایندگی هوا کاسته شود. دسترسی آسان به این محصول در بازار از دیگر ویژگی های آن در بخش مصرف مشتریان  می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید