قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری در نمایندگی

اتومبیل وسیله ای است که در نگهداری آن باید بسیار دقیق باشیم. سرویس های دوره ای اتومبیل یک لازمه ی اصلی در هر اتومبیل چه خارجی و چه ایرانی می باشد زیرا باید مواد مصرفی خودرو به خصوص روغن موتور آن هر چند وقت یکبار تعویض گردد. یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین این مواد مصرفی روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری است که امروزه تعمیرکاران و فروشندگان از این روغن بیشترین مصرف و فروش را دارند.قیمت روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری در نمایندگی

موارد کاربرد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری

موارد کاربرد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری همانطور که گفته شد روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری یکی از محبوب ترین و نخستین انتخاب مصرف کنندگان می باشد. این روغن به دلیل نیمه سنتتیک بودن آن باعث شده تا در خودروهایی بنزینی و دیزلی بیشترین مصرف را داشته باشد. فروش روغن ایرانول به دلیل نداشتن مواد افزودنی بسیار بالا بوده و طرفداران زیادی را جذب خود کرده است زیرا از این روغن می توان در تمام فصول آب و هوایی استفاده نمود.

روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری مخصوص خودروهای بنزینی و دیزلی بوده زیرا سطح APi این روغن بسیار بالا است و مناسب ترین روغن مخصوص این اتومبیل ها می باشد. استفاده از روغن ایرانول بهترین و مناسبترین مزیت را برای موتور اتومبیل داشته که این خاصیت ها شامل: کاهش رسوبات موتور خودرو بر اثر اکسیداسیون، طول عمر موتور را افزایش می دهد، داشتن خاصیت روانکاری در برابر شرایط آب و هوایی بخصوص در دماهای پایین باعث استارت زدن و روشن شدن خودرو، خاصیت کنترلی جهت کاهش مصرف روغن و وجود خاصیت ضد ساییدگی جهت سالم بودن قطعات خودرو از مزیت های بسیار زیاد این روغن می باشد.

در ضمن قابل ذکر است این روغن قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای داشته هر قشر از جامعه می توانند آن را خریداری نمایند.

فروش عمده روغن ایرانول سایپا

فروش عمده روغن ایرانول سایپا روغن ایرانول سایپا یا به نام صبا دارای مرغوبیت بسیاری بوده و با شرایط جوی سازگاری دارد. این روغن یکی از پر مصرف ترین محصول جهت استفاده در خودروهایی مانند پراید، نسیم، تیبا و … می باشد. 

تولیدکنندگان این روغن به دلیل قیمت بسیار مناسب و مصرف آن جهت خودروهایی بنزینی و دیزلی باعث شده حجم تولید را افزایش دهند و فروشندگان معتبر این روغن را به صورت عمده در گالن های ۴ لیتری خریداری می نمایند. فروش این روغن ها در فروشگاه های معتبر به فروش می رسد. نکته حائز اهمیت این است که این روغن را می توان به صورت غیرحضوری از طریق سفارش اینترنتی و تلفنی خریداری نمود.

سخن پایانی: تولید کنندگان روغن ایرانول ۳۰۰۰ ۴لیتری را بنا به دلیل کیفیت بسیار مرغوب آن باعث شده تا آن را به کشورهایی اروپایی و همسایه صادر کرده و به ارزش سوددهی بالایی دست پیدا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید