قیمت خرید گریس شاسی ۱۶ کیلویی

 گریس جایگزین بسیار خوبی برای روغن است زیرا قیمت بسیار پایین تری دارد و همچنین مدت زمان بیشتری قابل استفاده است. 

 گریس انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها دارای کارایی و کاربرد خاصی هستند بنابراین نمی توان از یک نوع گریس برای تمام کار ها استفاده کرد. گریس شاسی نوع خاصی از گریس است که چسبندگی بیشتری نسبت به سایر گریس ها دارد و بسیار با کیفیت است و باعث کاهش اصطکاک بین اجزای شاسی می شود و سبب بهبود کارایی آن می شود و طول آن را افزایش می دهد. 

قیمت خرید گریس شاسی 16 کیلویی

معرفی انواع گریس از نظر کاربرد

معرفی انواع گریس از نظر کاربرد به طور کلی کار تمام گریس ها روان کردن حرکت قطعات مختلف یک ماشین است اما هر یک از این گریس ها ویژگی های دیگری نیز دارند که آن ها را منحصر به فرد کرده است، برای مثال برخی از گریس ها نسوز هستند و می تواند دما و حرارت زیادی را تحمل کند بدون این که خاصیت خود را از دست بدهد. 

برخی از گریس ها ضد آب هستند، این گونه گریس ها علاوه بر روان کردن حرکت، قطعات را در برابر زنگ زدن و اکسید شدن محافظت می کند و نیاز به رنگ زدن و هزینه اضافی نیست. 

گریس شاسی تمام ویژگی های بالا را دارد و در هنگام خرید گریس شاسی باید توجه کنیم که گریس سالم باشد زیرا گریس نیز خاصیت خود را از دست می دهد. 

بیشتر مردم تصور می کنند چون گریس بسیار مقاوم است بنابراین نیاز به نگهداری خاصی ندارد اما باید عرض کنیم‌ که اگر گریس درست نگهداری نشود خاصیت چسبندگی و لغزندگی خود را از دست داده و دیگر قابل استفاده نیست. 

برترین تولید کننده گریس شاسی در کشور

برترین تولید کننده گریس شاسی در کشور با توجه به این که گریس بسیار کاربردی است و کشور عزیزمان ایران نیز دارای منابع نفتی بسیاری است هر ساله مقدار زیادی گریس را تولید و در بازار های داخلی و خارجی توزیع می کند. 

برای این که تولیدات یک شرکت محبوب شود و در بازار طرفداران بسیاری پیدا کند باید از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده کند زیرا اولین و مهم ترین عاملی که بر محبوبیت یک محصول تاثیر زیادی دارد کیفیت محصول است زیرا از مواد اولیه باکیفیت تولید شده و وقت بیشتری صرف تولید آن شده است بنابراین هر چه یک محصول کیفیت بالاتری باشد محبوبیت آن نیز به همان اندازه افزایش می یابد. 

تولید گریس شاسی در ایران با استاده از نوین ترین و جدید ترین روش ها انجام می شود و هر ساله بخشی از تولیدات خود را به کشور های خارجی صادر می کند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید